Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Náthás a macskám? SÜRGŐS!...

Náthás a macskám? SÜRGŐS! Kérdés lent

Figyelt kérdés
A cicát tegnap fogadtuk örökbe, Budapesten villamossal hoztuk, de mikor hazaértünk kb 20-25 percet gyalogoltunk és eléggé fújt a szél meg hideg volt. Délután még nem volt semmi baja, de este már nem akart enni meg inni se és náthásnak tűnik. Nincs begyulladva a szeme csak folyik az orra. Megkapta az első kombinált oltását emiatt elvileg gyengébb is a kelleténél. Kérdésem az, hogy ha csak náthás a cica, de étvágya van (enne csak nem kap az orrán levegőt ezért abba is hagyja) és nem eszik nem iszik magától csak ha a szájába rakom, elvigyem állatorvoshoz, vagy várjak vele pár napot, hátha a meleg szobában kimegy belőle a nátha? Segítsetek légyszives! Kb 8 hetes.
2011. okt. 18. 09:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre még ne vidd orvoshoz, kivétel persze ha rosszabbodna a helyzet. Mert melegtől remélhetőleg jobban lesz, vagy be is takarhatod a kiscicát^^. Gyógyulj meg cica!
2011. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azért elvinném orvoshoz.
2011. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én is elvinném ha rosszabbodna a helyzet!

addig jó neki a meleg szoba is!

jobbulást a cicának! :)

2011. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp vidd el az orvoshoz mielőtt súlyosbodna. A mi macskánk is beteg volt és orvosi kezelés mellett is sok hét kellett mire meggyógyult. Jobbulást a cicusnak.
2011. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én cicám is így kezdte a pályafutását nálam, plusz neki a szeme is csúnyán be volt gyulladva meg lázas is volt szegényke. Elvittem dokihoz, kapott antibiotikumot meg szemcseppet, és kb 1 hét alatt rendbe jött. Azóta agyoncsapni se lehet, nem mintha ilyet akarnék tenni vele :P
2011. okt. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szia ne szomorkodj!!!ez a kis cica a tiéd:)a te cicád te vagy a gazdája te döntesz az életéről!!a családtagod!!innentöl kezdve nem is lehet kérdés!!természetesen azonnal vidd el állatorvoshoz!!!nem vészes de ne is legyen az !!
2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha begyulladna a szeme akkor mossátok ki belőle a csipát kamilla teával. Ha nem javul a szeme akkor az állatorvost hívjátok.Ha nem lesz baj a szemével akkor is hívjátok, elmegy hozzátok és ad egy macskanátha elleni oltást. A mi cicánk az oltás után meggyógyult nagyon hamar. A mi cicánknál ellenkező volt. Neki nem folyt az orra hanem be volt gyulladva a szeme
2011. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!