Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Aki ért a cicákhoz, segítene?

Aki ért a cicákhoz, segítene?

Figyelt kérdés

A cicám anyja fajtatiszta, de nem tudom, hogy abesszin vagy sziámi.Aki látja, megírja?

Köszönöm


[link]


2011. okt. 19. 23:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát ha a kettőből lehet választani, mindenképpen abesszin.

Tündéri macsek : )

2011. okt. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Szerintem is inkább Abesszin, mert a sziámi cica, az egész máshogy néz ki!!!! :D
2011. okt. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát sziámi egyáltalán nincs benne, nekem teljes sima házimacskának néz ki, de oltári aranyos :)
2011. okt. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát az biztos,hogy fiú : )
2011. okt. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Kettő választási lehetőség közül inkább abesszin, annak is a vadas változata, de az abesszinoknak általában nincsen a hasán mintázat. Mindenesetre nagyon aranyos cicád van :)
2011. okt. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem abesszinom van, és hát azon kívül, hogy barna a tappancsuk semmi hasonló nincs bennük. Persze ez nem jelenti azt, hogy nem az az anyuka. Én is inkább abesszinnak mondanám a kettő közül, amúgy meg egy vérbeli házicica.

Ha ez segít, ő az én cicám:

[link]

2011. okt. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Az előző folytatása: mondjuk ha jobban megnézem a képet talán még a tégla színű orr, és a fehér pofi az abesszinos. De ha nem mondod, meg nem mondanám róla, hogy abesszin az anyuka :) Szép cicus :)
2011. okt. 20. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Aranyos cicád van :)

Én is abesszinra hajlok,az anyja tiszta fekete volt.Na az apa csak sima házi macska.

Koszonom,hogy írtatok.

2011. okt. 20. 07:43
 9/16 anonim ***** válasza:

tiszta fekete? akkor valami nem stimmel, mert az abesszin cicáknak nincs tiszta fekete színváltozata. 4 hivatalos színváltozata van, ezeket itt megnézheted:


[link]

2011. okt. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Hmm...akkor nem tudom.

Párom azt mondta,hogy sziámi az anyja, de a kicsin inkább abesstin beütéseket látok.

Mindegy, azért köszi :)

2011. okt. 20. 13:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!