Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bedagadt az összes cicje a...

Bedagadt az összes cicje a cicámnak, már nem szoptat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap elvitték 2 kölykét, ma meg a 3-at is a cicámnak.Már 6 hetesek voltak, ettek egyedül, költözhettek az új gazdikhoz:)Viszont az anyacica cicijei mostanra nagyon bedagadtak.Nem is a cicije, henm ilyen hosszúkás "cső"formában a cicik között...félelmetes.Valószínű mert nincs kiscica aki kiszívná belőle!

Ilyenkor mit kell tenni?EL fog múlni?vagy ez természetes?Vigyem dokihoz?

Segítsetek létszi!félek hogy be is gyulladhat neki


2009. máj. 3. 22:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, minden bizonnyal emlőgyulladás. Addig is hűtsd neki.
2009. máj. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jajj, nincsenek fájdalmai, a cicik nem éllnak jobban ki mint eddíg, nem duzzadt maga a cici, inkább a csatornák amiben a tej van:((

De nem hiszem hogy fáj neki!ez az első alakalom hogy nem szoptatott ma már egyátalán, így gondolom ez a mai felhalmozódott anyag.

ez nem múlik el magától?nem apad el?

2009. máj. 3. 22:42
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabadott volna ilyen korán odaadni a cicusokat. Nem akkor kell odaadni, amikor már enni tudnak, hanem amikor már egyáltalán nem szopnak. Az anyjuk általában 8-10 hetes korukban választja el őket teljesen. A kismacskának is az a jobb, minél tovább szopik, mert annál erősebb lesz az immunrendszere.
2009. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy 8-10hetes korukig nem nagyon jó ha elválasztják egymást ,de ha már elvannak akkor sincs nagy baj elfog apadni a teje és nem lesz semmi baja lehet hogy keresi a kicsiket de az is elmulik 1-2 héten belül.
2009. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sztem egyátalán nem volt korai:((nekem is fájt értük a szívem, és a mamacica nem keresi őket, csak tényleg nagyon keméyn a hasánál:((úgy sajnálom őt, remélem tényleg elmúlik neki.
2009. máj. 4. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez nemcsak a 6. hét után történhet meg. Én később adtam oda, akkor is volt ilyen gond. Pánikba estem, mert úgy láttam, mintha be is pirosodott volna. Amikor tehettem és hagyta, állottvizes zsebkendővel beborogattam, legalább addig, amig feküdt mellettem.

Viszont azon meglepődtem, hogy nem keresi a cicákat. Nekem mindig ez a legnehezebb, mert nem bírom nézni mennyire keresi őket és mintha tőlem várna segítséget:)De hamar elmúlik:)...mire lelohad a cicije, már azon töri a fejét, hol talál egy magához illő kandúrt:D

Komolyan mindenkinek ajánlom az ivartalanítást! Hihetetlen milyen különbség ilyen cicával élni! Nyugodt, megszépült, nem hízott el, nem csavarog, egerészik, játszik, mint kiskorában.....szóval tündéri!

2009. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

mi is váron 3-4 hetet és irány a doki:))őt mi befogadtuk, már pocakosan jött hozzánk:))

kicsit dilis macsek, így talán jót tesz neki is majd ha elvisszük ivartalanítani:))

kicsit idegbajos, aggódós:))

2009. máj. 4. 14:27
 8/9 A kérdező kommentje:

ja amúgy hívtuk az állatdokit, és azt mondta nem gáz, majd elmúlik, ha nagyon bedagad, fáj neki, vagy folyik, és sokat nyalogatja, akkor vigyük be, ad rá gyógyszert de az sem nahyon hat, max meggyorsítja neki...:(így már kicsit megnyugodam, de szegénynek, kiáll az oldalából a cicija, úgy bedagagd:((

de jó hogy nem fáj neki még, nem szenved, csak félelmetesen kemény és ronda

2009. máj. 4. 14:29
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát eléggé rémisztő, az biztos:(! Rossz volt nézni, ahogy szaladt felém, hát még érezni:(:o! De elmúlik, ne félj! Minden jót kívánok Nektek:)!

Az utolsó hozzászóló voltam.

2009. máj. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!