Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek cicatenyészt...

Mi a véleményetek cicatenyésztők, -tartók-szakemberek a macskafürdetésről?

Figyelt kérdés

Új ajándékba kapott 4 hó kismacskánk,bolhás,szöre tele van bolhával és annak ürülékével.Elvittük a dokihoz,kapott cseppentőt Fontline combot. Állítólag megöli az összes bolhaállapotot..

Én megakartam fürdetni mert úgyis piszkos volt a cica,de a párom egyfolytába ágál ellene semmivel se tudom meggyőzni,plusz még a doki is azt mondta hogy macskát felesleges fürdetni. Sztem pedig ez egy hülyeség,hogy baja lenne tőle mert a kiállításon is így lesznek szépek!! Életében ha leg 1xer fürdetjük a macskoszt mégis mi baja lenne?? 10 év alatt sokszor volt már cicám elég tapasztalt vagyok ez ügyben,mégis áll. eltérő vélemények keringenek erről... A válaszokat előre is hálásan köszönöm mindenkinek!! :) :)



2011. okt. 29. 19:18
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Na gyerekek, képzeljétek sikerült Bercit megfürdetni!!!! :D addig nyaggattam a barátomat,amíg végre ő is belátta hogy,nem rossz a cicnek s csak hasznos lehet! :)))) Az utolsó hozzászólótól kérdezem,nagyon szép a cicád milyen keverék?? Mienk is hasonló fazon,brit-házi mix csak hófehérben :)) Különben kif.jól viselte a procedúrát,ez gondolom a nyugodtságából adódhat....:) Mégegyszer köszönöm mindenkinek! :)
2011. nov. 1. 18:05
 12/13 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy ilyen jól viselte a fürdést a cicusod!:) Az én cicám perzsa anyukától és ismeretlen apukától származik. Rövid tömött bundája, kerek feje van, ezért brit beütésűnek látszik.
2011. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 AmneZia ***** válasza:
Gratulálok neked is és Bercinek is :D További jó cicázást!
2011. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!