Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rácsuktam a cicám lábára az...

Rácsuktam a cicám lábára az ajtót, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Véletlenül rácsuktam a lábára az ajtót, nem túl erősen, de nyávogott egyet, és beszaladt az asztal alá. Után elkezdte nyalogatni a tappancsát, szerencsére engedte, hogy óvatosan megtapogassam, és nem éreztem semmit (mondjuk nincs nagy túl tapasztalatom de mindkettő tappancsát megtapogattam és nem éreztem különbséget) , most pedig már nem is húzta, csak sétálgatott meg futkorászott rendesen. Lehet valami baja?
2011. okt. 29. 19:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Ha rendesen használja a lábát nem. (esetleg egy rövid ideig tartó sántítás is belefér)
2011. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha futkározik, semmi baja. A mancsnyalogatás azért van, hogy lelkifurdalásod legyen :)Ne lepődj meg, ha a következő napokban esetleg kicsit bicegni fog, mert az is azért van :) Én rá szoktam lépni a lábukra, mert kicsi a konyhánk és hiába nézek magam mögé, mire lépek, már ott van hol az egyik, hol a másik. időnként beléjük is rúgok, mert ugyanaz van: emelem a lábam és ott teremnek előttem :)
2011. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm szépen :) akkor megnyugodtam :)
2011. okt. 29. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!