Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám vajon miért ugrál...

A macskám vajon miért ugrál rá mindenki lábára?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 11:38
 1/8 Kriszti83 ***** válasza:
100%
Fiatal cica? Akkor barátságos és játszani szeretne.
2010. nov. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Tudod kire ugráljon, egyszer karmolna meg felrúgnám azt többet nem ugrálna. Próbáld ki!
2010. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiscica, akkor játszik. :) Kiscicák imádják egymást is megijeszteni, utána birkóznak. Anyósomék kiscicája rendszeresen ránk/rájuk ijeszt, nagyon oda kell figyelni mikor hová lépünk. Aranyosak :) :)

Ha felnőtt cica, akkor nincs ötletem, de persze lehet olyan játékos, mint egy kölyök macska, az én vörös kandúrkám is hihetetlenül játékos :)

2010. nov. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, játszani akar. Ha ilyenkor karmolja és harapja a megtámadott lábat, sikítani kell, és eltávolítani a macskát. Egy idő után megtanulja, hogy ezt nem vesszük jó néven.

Sokat játssz vele, fáraszd jól ki kergetőzős meg ugrabugrálós dolgokkal, és akkor nem támad lábra.

2010. nov. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Hát az elején az én cicám is ezt csinálta,de aztán kinőtte...
2010. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi kiscicánk is nagy "lábvadász". Elkapja 4 lábbal és harapja, nem ereszti:) Sikíthatok én neki ahogy akarok, le sem lehet fejteni a lábamról, úgy szereti ezt csinálni. Azért remélem kinövi mert elég fárasztó így mászkálni a lakásban.:)
2010. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A mienk a macskák Chuck Norrisa: pusztán játékból arc magasságba ugrik a padlóról. A fiam, mielőtt elindul a tálcáján a forró levessel, előtte bejárja az útvonalat, nincs-e repülő macska veszély :)


Ehhez képest ez a rámászás elég lájtos.

2010. nov. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Játszik a kis pocok :)


Nekem még kis csibabáim csinálták, hogy ráültek a lábunkra, aztán rájöttünk hogy a kis drágáimnak fázik a tappancsuk a kőpadlón...:( de a zoknit nem igazán tűrték meg, a ruhácskát már inkább.

2010. dec. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!