Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Most kezdtem tyúkokat tartani,...

Lovasoktató kérdése:

Most kezdtem tyúkokat tartani, a nagy izgalomban mikor vettem öket a vásárban elfelejtettem megkérdezni milyen idösek és fajtájúak. Hogyan állapítsam meg mennyi idősek, fajtájúak?

Figyelt kérdés
vettem egy fekete tyúkanyót majd kotlósnak,egy kakast,3 tyúkot ezek egy idősek,meg két kis tyúkot már tollasat ezek mind sárgák.
2011. ápr. 9. 13:26
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Ha sárga, akkor sztem kettőshasznú. A koruk...hmm...jó kérdés:D Ha a kakasnak nem nagy a sarkanytúja akkor még nem öreg xD Nincs más ötletem:)
2011. ápr. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
*sarkantyúja
2011. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tyúkoknak a lábát érdemes megnézni, mennyire kemény, színtelen, öreges.

Ha sárga, lehet hogy jó magyar tyúkot vettél, ami tojást is rendszeresen ad, de főleg húsban remek. Ideális leveshez :D

Nem tudom, hogy beválik-e a fekete kotlósnak, majd ő eldönti ülni akar-e, de tapasztalataim szerint ők megbízhatóan ülnek.


Kép nélkül nem hiszem hogy bárki azonosíthatná őket, de szerintem jó lesz a kis csapat ha kicsit önellátóbbak akartok lenni.

2011. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ja a lábuk egy kiindulópont, meg hogy mennyire húsos a pofájuk, a kakasoknál a sarkantyú mérete...
2011. ápr. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!