Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fázik kint a macska télen?

Fázik kint a macska télen?

Figyelt kérdés
Egy átlagos házimacskát be kell engedni télre a lakásba ha mondjuk van pince is, meg kamrák, meg padlás is, ahol ellehet?
2011. nov. 2. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem fázik, bár néha azért nem árt ha kicsit bent lehet pár órára, de amúgy este vadászik, meg talál magának helyet a pincében vagy valahol ahol nem fázik. Az én macskáim is mindig kint vannak télen. Csak amíg kicsik addig nem szabad, mert a kicsik könnyebben beteg lesznek.
2011. nov. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szokott bent lenni akkor nem fog fázni, állatorvos mondta hogy ha sűrűn jár ki be a macska télen akkor belehalhat mert nagyon hirtelen ingadozik a hőmérséklet a meleg ház és a kinti hideg között, ő nem tud felöltözni mint mi előtte. Ha bent tartod akkor tartsd bent ha akar kimegy magától nappal de ha megszokja akkor nem sűrűn csak ha elvégzi a dolgát, ha meg kint tartjátok akkor csak ritkán engedd be és ne hosszú ideig. nekünk egyik macska nagyon benti így egész nap bent van a másik meg csak kajálni jön be és megy is.
2011. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, én is ezt gondoltam. Csak biztos akartam lenni abban, hogy nem vagyok állatkínzó. Persze napközben bent szokott lenni néha ha olyan kedve van.
2011. nov. 2. 20:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem is tudtam, hogy árthat a macskának a hőmérséklet különbség. De persze ő nem benti macska, igazi vadász. Csak néha jön be enni stb., fiatal kora óta. Csak azt vettem észre, hogy néha mintha nem nagyon akarna kimenni, ezért kérdeztem.
2011. nov. 2. 20:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen mert fázik ő is néha :) hagyd bent ha akarja, ne küld ki ha fázik :)
2011. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Láttatok már bokor mellett, űlő helyzetben megfagyott macskát kint télen? Nem szép látvány. Ha az amúgy benti cica valamiért kénytelen kint lenni minuszokban,és nem talál magának helyet, megfagy. Szó szerint.
2015. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hmm...tényleg van olyan?
2022. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!