Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A fehér macskák ha kint...

A fehér macskák ha kint vannak tartva tulélik a hideg telet? SÜRGÖS!

Figyelt kérdés
2011. nov. 4. 12:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak az én macskám volt!Ugyanis elajándékoztuk!Csak magamra vettem hogy az én macskám!
2011. nov. 4. 15:19
 12/13 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nyugodtan kint is lehet a cica, hiszen akkor a kóbor cicák hogyan bírják ki. Csak ha lehet gondoskodj arról, hogy legeyen egy melegebb hely, ahová el tud bújni felmelegedni időnként, ha -15 fok van kint. Mondjuk egy régebbi pici kutyaház kibélelve meleg takarókkal amit már nem használtok, vagy valami más kis kuckó titkos helyen kialakítva. Ez fontos lenne. Az én cicám is (önszántából) kint akar lenni szinte egész nap és néha még egész éjjel is, de "szól" (nyávog) ha be akar jönni. Ne izgasd ezen magad, a cicák megoldják maguknak is a problémát. Különben rég kihaltak volna a cicák is. :-))
2011. nov. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2011. nov. 4. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!