Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van a cicám szemével baj?

Miért van a cicám szemével baj?

Figyelt kérdés
Segítsetek mert ez NAGYON SÜRGŐS! Tegnap este mikor mentem etetni az állataimat, láttam, hogy az egyik cicám fogott magának egy egeret! Ez még úgy nem is igazán volt baj, mert semmi baja nem volt, evett a többi cicával. Ma mikor kimentem elvégezni a dolgom, hallottam, hogy a cicám nagyon zavart volt, álandóan sírt! Hallatta a hangját folyamatosan! Mivel a cicám, (aki elpusztult) így jelezte hogy elik, azt hittem, hogy azért ilyen nyugtalan. De nem! Mikor kimentem hozzá, láttam, hogy a szeme fehér héja az próbált összehúzódni. Most is olyan neki, és nagyon aggódom, hogy a tegnapi egér az oka, hogy veszett volt, és elkapta a cicám! Vagy megmérgezték az egeret, és most ő kapta el. Az étvágya jó volt, evett rendesen, még ivott is egy kis langyos tejet. Mikor azomban ivott, láttam, hogy nehezen megy neki a nyelés.
2011. nov. 5. 08:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől lehet, nincs kizárva az egér mérgezettsége sem sajnos. Vidd el állatorvoshoz minél hamarabb!
2011. nov. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!