Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1 éves lánymacskámnak a...

1 éves lánymacskámnak a nuniából karamell színű/állagú valami folyik. Ez miért van?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 11:58
 1/6 anonim válasza:
Vidd el állatorvoshoz és majd ő megmondja.
2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tüzel! Macsaknuni! Ez jó!XD!!!!

Van más tünete is? Nem nyávog sokat, meg hízelkedik?

2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Vagy vemhes, és hamarosan szülni fog, vagy éppen tüzel, akkor ne engedjétek ki, mert 61-63 nap múlva megörvendeztet titeket 3-5 kismacskával.

De az is lehet, hogy valamilyen fertőzést kapott. Én állatorvoshoz vinném, pontos diagnózist csak ő tud adni.

2011. nov. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi akkor elviszem állatorvos hoz.

Egyébként hízelegni mindig szokott,de nem nyávog sokat.

A legutóbbi tüzelési időszakban sem csinált semmi különösebbet.Csak mindennek nekitolta a fenekét és ciripelt mint egy bogát. :-))

2011. nov. 7. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidd el állatorvoshoz, mert méhgyulladása van. Az a karamell színű váladék az genny.

Az én cicám is így járt, kb. 7 éves volt, amikor kialakult nála, évente 3-4 alkalommal tért vissza neki. Állandóan orvoshoz jártunk vele, komoly összegekért oltották és adtuk neki az antibiotikumot, ennek ellenére 2 évre rá belepusztult, szétfeszítette a váladék a méhét :(

Persze látatlanba nem tudhatom, de én így jártam.

Ja és egyébként ezen csakis az ivartalanítás segíthet. ( Az enyémet is meg akartuk műtettni, de túl idős volt már az altatáshoz.)

2011. nov. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő vagyok, újra. Mi van a cicáddal?
2011. nov. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!