Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Colour B4 használata után...

A Colour B4 használata után az amúgy karamell színu hajszínezo eleg sotét barnára fogta be a hajam. Majdnem olyan lett, mint amienrol indultam. Kesobb más szinure fogja festeni?

Figyelt kérdés
Itt is olvastam, hogy szinte ugyanolyanra színezi utána a festék, mint amitol meg akartunk szabadulni. De ha várnék pár hétig, már más eredményt kapnék?
2011. júl. 25. 21:52
 1/2 A kérdező kommentje:
amilyenrol,bocsi
2011. júl. 25. 21:53
 2/2 anonim ***** válasza:

Ennek több oka is lehet:

1. nem mostad elég ideig a hajad, ahogy a tájékoztatóban volt és a kimosandó pigmentek bennmaradtak a hajadban és egyszerűen visszaoxidálódtak (benne is van a tájékoztatóban, hogy ilyen előfordulhat, ha rövidebb ideig mosod)

2. az is benne van, hogy a színtelenítés porózussá teszi a hajat, emiatt jobban szívja a festéket és ezért 1-2 árnyalattal világosabbal kell festeni

3. nem vártad ki azt a legalább 1-2 hetet (nem emlékszem pontosan mennyit ír), ameddig enm ajánlott a hajat befesteni a színtelenítés után


Amúgy én várnék egy kicsit, hétha fakul, ha nem, akkor megint color b4 (nyugi, a hajadnak legalább nem lesz baja, énis ugyanígy elbénáztam először, másodszorra már betartottam mindent és jó lett)...

2011. júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!