Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor valtjak le a cicak a...

Mikor valtjak le a cicak a fogaikat? Milyen tuneteik lehetnek? Legrosszabb esetben belehalhat?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy altalaban tunetmentesen zajlik, de lazasak is lehetnek. Ugye nem halhat bele a ciam? Szokasomhoz hiven csak tuldramatizalom a dolgot, hiszen energikus, es ugy harap, mint egy kikutya :)))) Csak szeretnek mindenre felkeszulni, hogy segithessek neki. (3 honapos brit rovidszoru)
2011. nov. 10. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem hal bele az biztos. Nekem is van macskám én is féltem hogy valami történik vele de idővel megnyugodtam.

Jó éjt.

2011. nov. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekel, lehet ez van az én cicámmal is fogzik.

Naon kedvetlen és nm a régi önmaga! A másiknál nm vettünk észre semmit!

2011. nov. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok, bocsánat én azt olvastam, hogy mikor vágják le a macskák fogát?

ezért is akadtam ki még egyszer bocsi :D

2011. nov. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, leginkább észre sem lehet venni. A fogváltásba halt bele az egy ugyanolyan népi babona, mint a szemmelverés stb
2011. nov. 11. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kedves elso, tanulj meg olvasni, mert nagyon ego leoltani vk, plane ha nincs is igazad!
2011. nov. 11. 06:31
 6/10 anonim ***** válasza:

\o/ az elsőnek szövegértés 1,!!

Akkor az én ciccomnak más baja lehet??

2011. nov. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én észre sem vettem a cicám fogváltását, pedig minden rezdülésére figyelek. Belehalni?? Ugyan, dehogy!
2011. nov. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiskorukban van komoly fogváltás max 4-5 hónaposan. Utánna nem jelentős. Legrossazb esetben étvágytalan a cica. 1-2 nap max egy hét és teljesen jólvan :)
2011. nov. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, akkor nem stresszelek. Most epp vm barna pottyoket vettem eszre a fuleben, remelem csak fulzsir, kitorolgetem neki babaolajjal, de megy nemsokara orvoshoz a masokid oltasert, akkor megmutatom. De nem merem az orvost zaklatni minden hulyesegemmel, nehogy kirohogjon.
2011. nov. 11. 19:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Csak nyugodtan kérdezd meg az orvost a fülével kapcsolatban, lehet hogy fül atkája van.
2011. nov. 12. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!