Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 7 hónapos kandúr Maine coonom...

7 hónapos kandúr Maine coonom jelenleg 4 kiló. Ez átlagos, átlag alatti, vagy esetleg feletti?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 11:20
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem kicsit sokat adsz neki enni

de nem sokkal mert kandúr meg maine coon ezért várhatólag akkora lesz mint egy ház

2011. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kap sokat, reggel és este kap pulykahusit, nap közben meg kint van neki a táp... Nasikat nem kap.


Meg aztán amúgy sem kövér, sőt, dagadnak az izmai, de komolyan. Abszolút formás cicus.


Csak egy adat: farokhegytől orrhegyig 90 cm hosszú.

2011. nov. 13. 12:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, egyszerűen csak szép példány. Nekem volt egy sima házi macskám, 7kg-os kandúr. Kerti macska volt, csak aludni jött be este. Az sem volt kövér, izmos nagy termetű inkább.
2011. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekemis main coonom van, 3 hónapos nőstény de amikor ráugrik a hasamra majd összecsinálom magam olyan súlyos :D ne aggódj, lesz ő 15 kiló is :D és az enyém is sokat eszik, de nem kövér, reggel este konzerv, napközben meg száraztáp. normálisan eteted :)
2011. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak egy jelzésértékű adat: nőstény 1 éves Coonom jelenleg 5 kilós. Nem hinném, hogy a tiéd átlag alatti vagy feletti lenne, jó húsban van. :)
2011. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az izmai nehezek,nem maga a macskának a hája,húsa.
2012. aug. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Óóó, azóta már 7 kilónál tartunk. :)
2012. aug. 4. 12:08
 8/8 anonim válasza:
Ember,ha még sokat viszed konditerembe akkor 2 éves korára 20 kiló lesz!
2012. aug. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!