Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha a macskam eleg...

Az baj ha a macskam eleg gyakran hany, de mindig visszanyeri a szorcsomot?

Figyelt kérdés
állandóan mosakszik, es ezert majdnem naponta oklendezik.
2011. nov. 24. 10:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél Gimpet szőroldó pasztát, az segít eltávolítani a szőrt a belekből, kikerül a széklettel együtt. Ha anyagilag megoldható, vegyél Furminator fésűt, az rengeteg aljszőrt kiszed, amíg nem próbáltam, nem is gondoltam, hogy milyen sok. És nem utolsósorban a lakásban is alig van most már szőr.
2011. nov. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Annál a furminatornál van jóval olcsobb is de egy mezei hajkefe is van olyan hatásos!


Nekem kutyához ajánlották, de inkább egy normális ollót vettem helyette.


Ha párszor megnyirod rövidre (1-2 centisre) szőrét akkor a felesleg magától kihullik, és amikor nő neki már nem fog hullani többé!


Aztán elég ha 2-3 havonta megrövidited a szőrét, nekem kutyánál bevállt ez a módszer.

2011. nov. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kutyánál jó a szőr nyírása, bár kétlem, hogy akkor már nem hullik a szőre, max, nem annyira észrevehető, mert rövid szálak potyognak. Macskát talán mégse nyírjunk meg. Semmi hasznom a Furminator említéséből, de akkor bizonyosodtam meg az addig olvasott hasznáról, míg ki nem próbáltam. Messze nem azonos bármilyen "mezei" kefe használatával és eredményével.
2011. nov. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is a szőroldó pasztát és a macskafésűt javaslom, nekem hosszú szőrű macskám van, és nekem is az a tapasztalatom, hogy hányni se hány, és a ház sincs tele szőrrel.
2011. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zoli03 válasza:

Szia. Fésüld a macskát sűrűben. És vegyél szőr oldó hatású szárítottat én a Royal Canint ajánlanám.. jobb piacokon kg

ra is lehet kapni úgy olcsóbb.. Nekem a Sensibel 33 vált be.

Két macskám is van... :)

2011. nov. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!