Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szülés/szoptatás után visszany...

Szülés/szoptatás után visszanyeri eredeti méretét a mell?

Figyelt kérdés

Szóval ugye terhesség alatt nagyobb lesz. Nekem alapból sajnos nagyon nagy mellem van. Később tudom ugyanazt a méretet is hordani, vagy ha megnő akkor az úgy is marad?

(még nem aktuális, csak érdekel a dolog)


2011. okt. 5. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is kicsik voltak a melleim. Most hagytam abba a szoptatást, és kisebbek, mint valaha :( + löttyedt
2011. okt. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az eredeti mellméret visszatér, és ha a bőröd nem nyúlt ki, akkor még csini is marad. De ha a bőröd szétszakadt, akkor bizony kissé megereszkedett már, és úgy is marad.

Ezért kell kenegetni, anyukák!

2011. okt. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 6. 11:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig is viszonylag nagy mellem volt (C-kosár). Az első terhességem és a szoptatás alatt sajnos egy kosárméretet nőtt (D-kosár) és nem is lett utána sem kisebb. A második terhességem alatt és a szoptatás elején picit még nagyobb volt, de most (9 hónapos a kicsi és még este-éjjel szoptatom) kb. akkora mint az első után (D-kosár). Viszont sokkal lógósabb, löttyettebb, pedig nincs a bőröm egyáltalán szétrepedve.
2011. okt. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 xStefix ***** válasza:
100%

Ha nagymellű vagy, nagyon fontos (már terhesség alatt is!), hogy jó minőségű melltartót hordj, ami rendesen megtartja a mellet, különben tényleg szétszakadnak a szövetek a súlytól és szépen le fognak lapulni. Szoptatás alatt ez nem merevítőst jelent, mert az mellgyulladást okozhat!, hanem pl. előre formázottat vagy sportmelltartót. Kenni is kenheted, bár az nem tudom, mennyi számít...

Egyébként pedig, a genetika és a szoptatás (tartama és a technikád) fogja eldönteni, hogyan változik meg a mellméreted.

Én laposka voltam előtte is, utána is, igaz, nagyon sokáig szoptattam.

2011. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kicsik voltak és vagy kétszer akkora lett, vissza is változott, csak az állaga az már nem olyan mint volt. Puhább, löttyettebb.
2011. okt. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nekem a terhesség előtt 75Bs mellem volt a terhesség alatt 85C lett majd 100C a szoptatásra F-es melltartó kellett akkora volt mind2 mellem mint a fejem. És mocskosmòd tele volt egyfolytában pedig fejtem is szoptattam is. Most vissza àlltam 9 hónappal szülés után 80C re de az alakja az rémes lett.
2020. máj. 31. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!