Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Több mint 1 év után visszajött?

Több mint 1 év után visszajött?

Figyelt kérdés

Volt 1 macskánk és több mint 1 éve eltűnt. Ma itt volt az ajtónk előtt 1 macska ami ugyanúgy viselkedik mint az amelyik elment és kinézetre is hasonlít rá (igazából sok ilyen macska van, és semmi ismertetőjele nem volt). Ennek sötétebb a szeme, de szerintem 1 év alatt ennyit változhatott. Lehetséges az, hogy egyik napról a másikra eltűnik és ugyanígy visszajön?

2 vagy 3 éves


2011. nov. 25. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem tartom kizártnak, ha felismert akkor meg biztos hogy ő. Csak az lenne a fura hogy eddig miért nem ment haza? Ha ismerted a jellemét akkor nem téveszthető össze.
2011. nov. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Csak úgy egyik napról a másikra elment. De ugyanúgy megy neki a lábunknak, lefekszik, dorombol, nyávog.
2011. nov. 25. 21:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt egy eltűnt cicánk, kb. fél év után egyszer csak ő is megjelent. Arra gondoltunk, hogy valaki befogta, de mégis hozzánk visszajött, amikor módja volt rá.
2011. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tuti ,hogy az a ti macskátok.Lehet beugrott valami kocsiba és elvitték,vagy ellopta valaki,messzire került de most hazatalált.Sok ilyen esetet feljegyeztek már,nagyon jól tájékozódnak a macskák,egyes kutatók szerint a galambokhoz hasonlóan érzékelik földünk mágneses terét is.
2011. nov. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy macskám - illetve sok -, és az egyik (nyilván túl nagy volt már a rivalizálás (?) eltűnt.

Nagyon kivoltam emiatt gyerekként - most sem viselném könnyen:D.

Gyönyörű, tarka házicica volt, de olyan, mint valami királykisasszony. Kecses, finom, gőgös,...:D


egyszer kutyasétáltatás közben pár utcával odébb hallok nyávogást.

már majdnem elkezdtem siccegni (a cica érdekében), amikor hirtelen szó szerint felugrott a nyakamba.

akkor láttam meg, hogy jézusom, ez az én macskám, csak hordóvá alakult...:D


Annyira, de annyira dagadt volt, hogy azt hittem, ilyet csak a photoshop tud.

Nyilván valakik befogadták és tönkre tették szerencsétlent...


Haza jött velünk, elvolt a többiekkel, de nemsokára úgy döntött, hogy ő visszamegy a kánaánba halálra zabálni magát...

az én finom kis hercegnőm.:D


simán lehet, hogy a ti macskátok, csak eddig valakinél kifizetődőbb volt lennie...

2011. nov. 26. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az volt ..szerintem biztosan az volt mert idegen macska nem ül a más ajtójába lesni az ott élőket, az idegen macska elrohan...nekünk volt egy szép cicánk amelynek egyik szeme kék volt a másik sárga.Egy napon nem jött többet haza..és azóta se 6 év telt el :( Viszont amikor még én is egész pici voltam akkor szült a cicánk és félperzsái lettek de a kicsik nagyon vadak voltak és elrohantak az egyik olyan 2 éve visszajárt hozzánk enni...és az biztosan az volt mert ebben a faluban nincs senkinek félperzsája vagy valami perzsa keverék féléje.(csak egy családnak de azok bent tartják) :)
2011. nov. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem fogadtad vissza? Szerintem a tiéd! :)
2011. nov. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!