Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 3hetes, és az elmúlt...

Babám 3hetes, és az elmúlt napban mindig büfi után visszajött a tejecske is. Ehettem valami olyat, ami neki nem tetszett? Például esetleg a retek vagy paradicsom?

Figyelt kérdés
2009. okt. 27. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt hívják bukásnak, a babák csinálnak ilyet. Nem attól függ mit eszel.
2009. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ez a bukás, de most minden étkezés után csinálja, eddig még nem fordult ilyen elő. Ezért érdekel.
2009. okt. 27. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én babám 4 hónapos koráig bukott,eddig valószínű nem volt annyi tejcsi vagy sárga volt és lusta volt szopizni és nem evett annyit, de most ezek szerint tele ette magát, és amikor felemeltem vagy hasra tettem, vagy csak simán felvettem büfiztetni a vállam kicsit megnyomta a pociját már bukott is de volt hogy sugárban jött belőle. Pelenkázásnál is mikor kicsit megemeltem a fenekét vagy csak a pelenkát tépőzáraztam be már jött is belőle.

Majd ha elkezditek a hozzátáplálást elmarad a bukás mert az nem lesz ennyira híg mint a tej. 8 hónapos lányom valamelyik nap bukott egyet mert annyira fészkelődött hogy vissza jött a tej, hát olyan nosztalgia fogott el a savanykás hányászagtól :D

2009. okt. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!