Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a bajuk ma két...

Mi lehet a bajuk ma két kiscicám halt meg?

Figyelt kérdés
Még most születtek nem rég!!Hasmenésük volt utána legyengültek algi bírtak menni és nem szoptak,a nyávogásuk nagyon furcsa volt,a testük teljesen kihült és utána meghaltak,de még van egy macskám akivel ugyanez van és nem tom mi baja mit csináljak?Magamba vok és nem is tok elmenni állatorvoshoz azt se tom hol talállok
2009. máj. 12. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hol laksz? A neten rá lehet keresni állatorvosra. Vagy hány éves vagy? A szüleidnek nem tudsz szólni?
2009. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az anya macskával minden rendben? Próbálja ápolni? Segítenék de nem tudom mi baja lehet a kicsinek. Tényleg doki kéne. Mikor születtek?
2009. máj. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Panleukopénia szerintem. Fertőző, vírusos bélgyulladás. Olyasmi, mint a kutyáknál a parvovírus. Házilag nem tudsz semmit csinálni, el fognak pusztulni, több, mint valószínű, ha nem kapnak szakszerű kezelést.
2009. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős az anyacica? Nem lehet hogy túl fiatal még és nem tudja ellátni a kicsiket? Esetleg beteg? Nincs teje? Tényleg állatorvos kéne.
2009. máj. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az anyamacska sincs beoltva.

Igy a kiscicák már fertőzötten születtek.

Állatorvos kéne.

2009. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nyíracsádon még nincsennek itthon!Már tudom h mi a bajuk az anya macska mérget evett és nem tom de ő rá nem annyira hat de a kicsiket ahogy etette biztos megmérgezte és biztos a tüdejükre hat mert fulldokoltak én meg nem tudtam mit csinálni és szegénykék szenvednek.Az egyik kiscica még jól van azt áttettem a másik anya macskához szerintettek befogadja??
2009. máj. 12. 19:33
 7/9 A kérdező kommentje:
Az anya macska be van oltva.Még május 30. volt 1 éves:
2009. máj. 12. 19:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szegény szerencsétlenek. Egyszerre több macska is szült nálatok? Nem tudnád a szüleidet valahogy ivartalanításra rávenni. A kicsik oltásának árából kijönne. Így nagyon sok cicátok lesz nemsokára, illetve ha nagy részük meghal, akkor csak fölöslegesen szenvednek. Próbálj hatni a szüleidre, hogy ne kelljen szenvedniük.
2009. máj. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a macskád mérget evett, akkor nem hiszem hogy rá nem hatna ! Hány macskátok van ? És hánynak van kölyke hogy átraktad a másik anyához?

Ha ez nem mérgezés akkor az az egy kismacska megfertőzheti a másik alom kicsit is ! És akkor ők is elpusztulnak.

Ivartalanítsátok a cicákat , mert ez sem nekik , sem nektek nem jó!

2009. máj. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!