Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 kiscicám akiket nevelgeket...

2 kiscicám akiket nevelgeket 10 naposak, nem nagyon eszik a tápszert, és véres váladék jön a fenekükből. Mi bajuk lehet? Lehet gyógyítani? Hnap viszem dokihoz őket, de addig is jó lenne vmi nyugtató válasz.

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Szoktad a hasukat vattával simogatni? Azt olvastam, hogy kevés langyos vízbe kell mártani a vattát, és azzal a hasukat simogatni, mert ez olyan nekik, mintha az anyjuk nyalogatná őket és beindítja az emésztésüket.
2010. aug. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én hasonló helyzetben vagyok mint te csak nálam a cicák már 3 hetesek kb és lassan már eszegetnek.Biztatót nem tudok én sem modnani,de ahogy az első mondja pisiltetni meg kakiltatni kell őket avval a módszerrel.nem tudom megcsinálod-e mindig ezt mert ha nem akkro csináld.amúgy ötletem sincs:S
2010. aug. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De kakilnak rendesen sőt túl sokat is,csak most már véres váladék is jön nekik.szoktam a hasukat simogatni
2010. aug. 15. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos?
2010. aug. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos az itthon állat orvos nyaralni ment,és a legközelebbi állat kórháznál is érdeklődtem és ők is szabadságon vannak:s ilyen az én szerencsém.az egyik kiscica nagyon gyenge volt és hétfőn hajnalban meghalt:,( a másik virgoncka és eszik is.
2010. aug. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!