Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Naponta hányszor kell a...

Naponta hányszor kell a macskának adni kaját?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 15:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Mi 3* etetjük ōket reggel 1 doboz konzerv, dèlben fōtt hús, este konzerv ès táp mindig van elōttük (ōk 3 -an vannak ès kinti macskák)


A benti macska elōtt mindig van táp,mert semmi mást nem eszik meg mèg a húst se.

2011. dec. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Szerintem korfüggő. A kölyköknek 3* kell enniük, bár fél-egy éves kor után elég 2*. A kinti cicák télen többet esznek mert több tápértékre van szükségük a fűtéshez.
2011. dec. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kinti nagycicák kétszer szoktak reggel, este, plusz nem árt ha van száraz előttük. Nonstop bentinek elég egy nagy étkezés+ száraz táp ha van előtte az jó
2011. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Benti nagy macskákról van szó
2011. dec. 1. 17:34
 5/13 anonim ***** válasza:
Én reggel adok nekik húst, napközben mindig van kinn száraztáp. Este, ha nagyon tekeregnek, tudom, hogy éhesek, akkor egy kis konzervet megint, de ez nem rendszeres.
2011. dec. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy kölyök macskának napi 3x

Nekem felnőtt macskám van naponta 2x kap enni de száraz táp mindig van előtte.

2011. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szakály Balázs válasza:
Mi reggel adunk neki egy alutasakos Whiskas Adult-ot, meg száraz kaját egy másik tálba. Azzal elvan egész nap. Fél napot kint van, többször is láttam egeret fogni, szerintem valamivel ki is egészíti néha a kaját. Este ha éppen bent van, kap a sajátunkból, ha olyan hogy megeszi, de ez nem rendszeres. Már eléggé kiismertem ahhoz a macskánkat hogy tudom hogy mikor éhes este annyira hogy adjak még neki pluszba enni, de ilyen kb. kéthetente egyszer fordul elő.
2011. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Az a macska testsúlyától függ. Nekem ivartalanított kandúrom van ,emiatt túlsúlyos egy kicsit! :) az a baj vele hajlamos túlzásba vinni a kajálást. Én azt javaslom figyelj oda rá, és tapasztald ki naponta hányszor kér kaját és annak megfelelően döntsd el hogy ez most túl sok vagy kevés. Hízott vagy fogyott tőle!
2011. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!:)
2011. dec. 2. 14:13
 10/13 anonim válasza:
Nàlam kint van egy nagy tàlban a ropija, annyit eszik, amennyi jòl esik neki, tudja, hogy nem kell teletomnie magàt. Szèp, egèszsèges alkata van. Ezen kivul nèha szoktam egy-egy alutasakosat adni neki, de egyszerre csak a felèt, mert ùgyis ott hagyja. De ezt ki kell tapasztalni, a cicàk sem egyformàk.
2011. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!