Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ezt odaadhatom neki? nem lesz...

Ezt odaadhatom neki? nem lesz baja tőle?

Figyelt kérdés
csirkemellet csinálok estére, de a kiolvasztás kicsit túl sokra sikerült, tehát husi egy része fehérre főtt...ezeket a részeket nagyjából levágtam, odaadhatom a cicámnak?
2011. dec. 3. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán. Örülni fog neki. Anyukám szokott adni ilyen cafadékokat, még semmi baja nem lett tőle egyiknek sem. Igaz csak "vadon élő" cicák, oda szoktak járni és anyu maradékokat tesz ki a ház mögé, meg tejet, száraz cicatápot. De ha visz csirke cafadékot annak nagyon örülnek, dorombolva eszi meg szinte. :D
2011. dec. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

igen ilyen pici harmadkörömnyiket én is mindig adogatok neki, mert aaaaaannyira mászik felfele lábamhoz, imádja.. de mindig nagyon félek, hogy nem lesz- e valami fertőzése, mert mégis csak nyers hús... de ott van amit te mondasz,hogy a vadonban is ezt enné.. hát fogalmam sincs, hogy melyikre alapozzak:D mondjuk ez most félig meg van főve, meg amúgy sem tudok mit csinálni vele, tehát akkor odaadom neki :)

köszi a választ!

2011. dec. 3. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha fehérre főt a csirke mell,az a jó,annak ilyennek kell lennie....nem szabad nagyon nyersen adni húsokat a macskáknak,mert beteg is lehet tőle,én mindig megfőztem rendesen a cicámnak,élt is 24 évet!!!!
2011. dec. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mellet akár nyersen is lehet, a belsőségeket ajánlott megfőzni.
2011. dec. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyi hőkezelés elég a húsnak. Én fagyasztom 3-4 napig, úgy kapják aztán, persze felolvasztva.
2011. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A marhától meg a disznótól lehet férges, ha nyersen kapja, ezért azoknál a cicáknál akik ezt kapják ajánlott a rendszeres féregtelenítés. Az én cicám 2 hónapja kap nyers csirke, pulyka húst. Most nyers kacsaszívet kap reggel meg este, napközben tápot eszik és semmi baja. Sokkal jobban szereti, mint a konzerveket meg a pépes kaját. Ja és 3 hónapos a cica.
2011. dec. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!