Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csirke lábat nyersen odaadha...

A csirke lábat nyersen odaadhatom a kutyáimnak? Nem lesz tőle semmi bajuk?

Figyelt kérdés
2009. aug. 8. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
A mieinknek eddig nem volt. Az egyik brigád ráadásul csak nyersen eszi meg a csirkét.
2009. aug. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!:)Akkor odaadom nekik nyugodt szívvel.
2009. aug. 8. 18:38
 3/9 anonim válasza:
0%
meg akad a csont a nyakán és megfullad.
2009. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Csirkecsontot tilos az állatoknak adni, mert nagyon szálkás és nagy gondot okozhat!

Én sosem adok nyeresen semmit nekik, nehogy nekiessenek az élőlényeknek. Mindent vagy megfőzök, vagy legalább lepírítom kis sóval, fokhagymaporral.

2009. aug. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Csirkecsontot lehet adni. Az "puha" csont. A tyúk illetve a kakas csontot nem szabad adni,mert azok szilánkosak.

Csirkelábat pedig adhatsz neki,nem muszáj megfőznöd.

Nálunk évek óta kapnak nyers farhátot (csirke,kacsa,liba) és sose volt semmi bajuk tőle.

Nyersen disznót nem szabad adni.

2009. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Utolsó: Mitől esne neki az élőlényeknek? Ez akkora hülyeség,hogy megvadul a nyerstől,nem tudom ki találta ki,de nagy marha volt.

Bocsi,ha ezzel megsértelek,de nekem ez a véleményem.

2009. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
18:53-nak üzenem, hogy sót és foghagymaport mióta jó adni egy kutyának??
2009. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a kutyák sokkal kevésbé érzik az ízt ezért sót és fokhagymaport tenni az ételükbe nemcsak hogy egészségtelen, de tökéletesen felesleges is.
2009. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem a csirkecsonttal van a baj, hanem a csöves csirkecsonttal. Mert az bizony tud szilánkosan törni. Megakadhat a torkán, de a beleit is átszúrhatja. Szerintem farhátat, nyakat lehet adni a kutyának, de lábat nem!
2009. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!