Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közel 2 órája nincs eszméletén...

Közel 2 órája nincs eszméleténél a kismacskám, néha mozgolódik, vagy nyávog, a hangokat érzékeli, de a fejét nem tartja meg és a testét se nagyon tudja befolyásolni, mit csiináljak nagyon aggódok?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 17:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy lázas szegény..

Tényleg állatorvos kéne, mert cicáknál veszélyes a láz..

2011. dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
Na, hogy van??:-)
2011. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
A láb mozgatás lehet önkéntelen izomrángás, ami baj. A dorombolás ne nyugtasson meg, a beteg ill. a haldokló cica is dorombol. Enyémnél tapasztaltam, akinek leállt a májműködése, utolsó órában szinte kómában volt, mégis dorombolt.
2011. dec. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
na megvan meg a cica???
2011. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
jobban van ugye az enyém is így pusztult el mentem hogy megetessem erre azt látom hogy ugyanígy fekszik ahogy leírtad és kihívtam az orvost az meg nem tudott segíteni sürgősen orvos
2011. dec. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
tegnap este meghalt :((
2011. dec. 5. 16:52
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a cicát is, és Téged is.:(


Ha majd felnőtt leszel, mondd meg apukádnak, hogy egyáltalán nem volt felelősségteljes dolog a nevelésed szempontjából sem befogadni egy cicát, majd hagyni, hogy a szemed láttára haljon meg, mert ő nem hívja az állatorvost.

Köszönd meg neki a szép élményt....

2011. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom:( A szüleid meg szégyelljék magukat!
2011. dec. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
77%
Ilyen embereknek miért van állatuk? Szüleidet kivégezném...
2011. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
17%
Miért kell egy ostoba, szerencsétlen kisgyerek kezébe állatot adni, kérdem én .. Ne csak a szüleid szégyelljék magukat, te is, remélem ha gyereked lesz, azt is hagyod majd így meghalni. Én 10 évesen elvitettem a macskám orvoshoz és kifizettem a saját pénzemből. Az ilyet miért nem lehet büntetni ..
2011. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!