Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok Szervál macskát...

Fox7Day kérdése:

Hol tudok Szervál macskát vagy F1-es savannaht venni?

Figyelt kérdés
Érdekelne ez a két macskafajta. Mivel magyarországon nem kapható ezért keresem az olyan embereket akik esetleg tudnak ebben segíteni. Természetesen sikeres vásárlás esetén megeggyezés szerint szerződéssel közvetítői díjat fizetek. Ha érdekel vedd fel velem a kapcsolatot itt: fox7day@me.com
2011. dec. 7. 04:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
én is szeretnék egy szervál cicust! :) egyszer találtam vmi hirdetést 450ezer volt egy kölyök törzskönyvvel!?!? ez borzasztóan magas ár! de a bengálin is gondolokodok, meg a skót lógófülün! :) ha sikerül szerezni neked szervált, leírnád nekem a részleteket? köszönöm!
2012. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
a 450e forintot egyből kifizetném ha tényleg annyi lenne körülbelül 2 millió forint közül mozognak.
2012. jan. 11. 13:39
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok! néztem egy amerikai oldalt ott 3000 am. dollárért vannak (postával):P csak futólag olvasgatam, lehet vmit nem jól értettem... tudod melyik ez az oldal? ha nem rákeresek megint azt linkelem, de sajnos jelenleg nincs F1 vagy serval kölyök, de sztem érdemes nézegetni!
2012. jan. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
49%

Szia ! Sikerült macskát venned ? Ha nem nekem van egy címem ahol mindeggyik fajta van amit te keresel !


Üvd Judit

2012. máj. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 picwiw ***** válasza:
100%
Látom már elég régi ez a topic, de én úgy tudom, hogy Ausztriában van legközelebb savannah tenyészet jelenleg. Szerválról nem tudok. Azóta sikerült találnod szervált vagy savannaht? Engem is érdekelne, de itthon nem találtam... :(
2012. dec. 17. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Magdi270 ***** válasza:
A macska fajtája. ( ashera )
2013. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Magdi270 ***** válasza:
16%

Csak laborban Tenyészthető


Otthon te ezt a fajt nem tudod tenyészteni mert a nőstény nem lesz soha ivar éret !!


A vadálat tartási engedély azért kel ha netán valaki meg latja es rad hívja az alat védőket ne vigyék tőled el !!!

2013. márc. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
50%

"Érdekelne ez a két macskafajta." A szervál nem macskafajta,hanem macskaféle. Nem ugyanaz :P

Nem tudom,hogy miért hívják egyesek szervál macskának, amikor simán csak szervál... Ennyi erővel tigris macska, oroszlán macska...stb.

Egyébként én is szeretnék tartani kisebb macskaféléket vagy savannah macskát, de sajnos nem tudnám biztosítani nekik a megfelelő életkörülményeket...Szóval marad az állatkerti nézelődés :D

2013. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!