Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudok Szervál macskát...

Fox7Day kérdése:

Hol tudok Szervál macskát vagy F1-es savannaht venni?

Figyelt kérdés
Érdekelne ez a két macskafajta. Mivel magyarországon nem kapható ezért keresem az olyan embereket akik esetleg tudnak ebben segíteni. Természetesen sikeres vásárlás esetén megeggyezés szerint szerződéssel közvetítői díjat fizetek. Ha érdekel vedd fel velem a kapcsolatot itt: fox7day@me.com
2011. dec. 7. 04:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
16%
Szerválok én neked macskát a szavannán. Az F1 mi? Biztos Forma1.
2011. dec. 7. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha aludtam volna reggel akkor talán még értékelném is a humorod. Serval cat. Google a barátod. Valamilyen értelmes egyed esetleg?
2011. dec. 7. 08:43
 3/18 anonim ***** válasza:
7%

A szervál vadállat, csak engedéllyel lehet(ne) tartani. De nem ajánlom. Olyan, mintha gepárdot akarnál, vagy hasonlót.

A másikhoz nem tudok hozzászólni, sose hallottam róla.

2011. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

ez ismételten nem igaz. Magyarországon lehet tartani Servalt és f1 -es savannaht . teljesen jól szelidíthető állatok.


Szakértelem kell hozzá.


Jah és hozzáteszem nem tartozik a vezélyes állatok listájába.

2011. dec. 7. 14:11
 5/18 anonim ***** válasza:
26%
Ha neked lenne hozzá szakértelmed, tudnád, hol lehet vásárolni. Igaz?
2011. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
71%
Itolso emlekeim szerint szervalt _nem_ lehet tartani (kulonleges engedelyel, mintha lehalabb tigris lenne, rohely..) F1-esekre nincs ilyen megkotes a legjobb tudásom szerint.
2011. dec. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Miért olyan fontos neked, hogy vadállatot vagy annak első generációs leszármazottját tartsad? Ugye nem hirtelen fellángolásból döntötted el, hogy neked ilyen kell? Ha "csupán" vadmacskához közeli cicát szeretnél, fontolóra vehetnéd a bengálit. A vadállatoknak speciális igényeik vannak, könyvből nemigen lehet a szakértőjükké válni. Egzotikus állatokhoz értő doki se terem éppenséggel minden bokorban. "Mellékesen" a szavannamacska ára milliós nagyságrendben mozog.


Tenyésztőket pl itt találsz: [link]

illetve állatkerteket lehet megkérdezni.

2011. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fontolóra venném a bengálit? :) [link] a weboldalam. Jelenleg 7 bengálit tartok :)


Mellesleg mindenkinek, hogy megszűnjön az a kérdés, hogy veszélyes állat e vagy sem itt a link:


[link]


szóval innentől ezt a részét hagyuk. Kérlekszépen névtelen akárki, azért nem tudok tenyészetet mert nem h magyarországon de ha jóltudom a környező országokban sem lehet kapni. És akár hiszed akár nem nem vagyok éppenséggel nemzetközi serval kerítő...

2011. dec. 9. 02:20
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
A "névtelen akárki" vagyok :)) Ha feltételezem, hogy a belinkelt oldal valóban a Tiéd, akkor viszont egyáltalán nem értem, miért ezen az oldalon teszed fel a kérdést? Nem ismersz másik szakembert, még ha tenyésztő nincs is? Fura....
2011. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
nem írta ki a neved ezért vagy névtelen :) mellesleg ténylegesen nincs, és kzvetítői díjért szerződéssel sokan vállanának olyanok ilyen feladatot akik tényleg értenek hozzá. ezért.
2011. dec. 9. 16:48
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!