Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol (bp) lehet a legolcsóbban...

Hol (bp) lehet a legolcsóbban és mennyiért ivartalanítani a kb.1 éves lány macskámat?

Figyelt kérdés
nálunk (XVI. ker csömöri út) 14.000 ft-ot mondtak. az állam leesett. tényleg ennyibe kerül????
2009. máj. 15. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hiszen ez egy komoly hasi műtét, altatással, varrással, stb. Ha nem sürgős, szerintem várj egy ivartalanítási akciót, akkor kb. fele ennyibe kerül.
2009. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiú cicát 8 ezerért csináltak, szóval reális lehet :)

Érdemes figyelni az állatvédő szervezetek akcióit, van olyan, hogy az adott dokinál féláron lehet ivartalaníttatni a cicát, kutyát :)

2009. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Bogyigazdi ***** válasza:
100%
Nekünk 7800ft volt, de nem pesten, és felszívódó varrattal, szóval nem kellett a varratokat kiszedni, nem kellett azzal stresszelni, hogy birizdálják a hasát, amit alapból nem szeret a miénk.
2009. máj. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

www.mancsok.hu

nézd meg,nagyon barátságos áraik vannak,és borzasztó profik!

2009. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszike mindenkinek, pont azt az oldalt nézegettem...
2009. máj. 15. 19:24
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az előzőt javaslom én is!
2009. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Újpest vet.12e.Nagyon kedvesek,latszik hogy nem hentesek akik csak a pénzre mennek.ott is szokott tavaszi meg őszi akció lenni
2009. máj. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

XX. kerület Átlós utca 29, dr. Révai Róbert. Mindennap délután rendel H-Cs 17.30-19.30ig, P 16-18. Nem tudom pontosan, hogy a lányt mennyiért ivartalanítja, de mikor néztem az árait, míg a kiscsávónkat herélte egészen barátinak tűntek. A kisfiút mindenféle akció nélkül négy ezerért herélte ki. (Összehasonlításképpen, máshol 7-8 ezer ugyanez, sőt még ilyenekkel is variálnak, ha nagyobb a macska akkor drágább stb)

Ő egy idősebb úr, mi mindenfélével hozzájárunk, olcsó is és rendes is.

Ha beírod a google ba a nevét és a címét, kidobja a telefonszámát is. Mi felhívtunk, elmondta, mikor vigyük (a fiúnál úgy volt, hogy akármikor, csak előtte x idővel ne egyen, ne igyon) szépen megcsinálta, reggelre már teljesen olyan volta cica mint új korában.

2009. máj. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!