Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem lesz baja a cicámnak a...

Nem lesz baja a cicámnak a fültisztítótól?

Figyelt kérdés
Ez a kedvenc játéka, nem tudom, miért. De néha lerágja a vattát róla. Nem tudom, megeszi-e vagy csak széttépi. Ha megeszi, lehet belőle baja?
2011. dec. 12. 00:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nyeli le, gondolom kiköpi.

Nem hinném, hogy beteg lehetne tőle, feltételezem nem napi 1000 darabról rágja le a vattás részt. :)

De miért szereti ennyire, sima fültisztító pálcika, nincs bekenve, átitatva semmivel sem (tehát nem az íze, illata miatt)?

Egyébként ez olyan dolog, hogy te vagy a gazdája, elveszed tőle, elzárva tartod és kész, majd talál magának új kedvenc játékot. Így aggódni sem kell, hogy esetleg baja lehet tőle.

2011. dec. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nem tudom, miért szereti ennyire, de nem tudok nem adni neki (este mikor bejövök fürdés után és veszem elő, már vigyázzban ül, alig várja, hogy neki is adjak egyet). Hát remélem, minden ok lesz vele :)
2011. dec. 12. 08:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém is ugyan ezt csinálja, ha nem adok neki, megtalálja a módját hogy lopjon egyet. :))
2011. dec. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én macskám is széthordja,meg szétrágja a vattakorongokat :D
2011. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na, akkor nem csak nálunk van ez a hepaj :D

Igen, az meg a másik, hogy amíg nem raktam a szekrénybe a fültisztítót, addig kiszolgálta magát :D De ügyesen mindig csak egyet vett ki, és csak miután szétrágta, utána a következőt :D

2011. dec. 12. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!