Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Debrecenbe hová menjünk...

Debrecenbe hová menjünk macskát ivartalaníttatni?

Figyelt kérdés
ami nem drága és jó is
2011. dec. 15. 17:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Azért írtam hogy kontárok, mert én velük jártam ugyanúgy, mint te a kutyáddal. De én nem csak pénzt, hanem a macskámat is elveszítettem. Amikor bevittük, többször is rákérdeztünk, hogy mennyire komoly a baj, van-e esély rá, hogy elveszítjük. Kihangsúlyozták, hogy egyáltalán nem komoly a dolog, nem kell aggódni, csak egy "rutinműtétet" kell rajta végezni. Nos, a macskám ehhez képest meghalt a "rutinműtét" alatt. Felnyitották, és a műtőasztalon derült ki, hogy sokkal nagyobb a baj mint hitték. Nem tudom akkor mi a f@sznak voltak a röntgenfelvételek... Szóval mi is ott hagytunk több 10 ezer Ft-ot, csak nekem a macskám is elpusztult.

Inkább vizsgálják meg normálisan és derítsék ki mi baja, minthogy elkezdjék találomra kezelni és ez süljön ki belőle! :S Azóta sem tudom, hogy direkt félre tájékoztattak - hogy mindenképp megcsináltassuk a műtétet, vagy komolyan ennyire nem vágták mi van...

Emellett már több felől hallottam, hogy nincsenek róluk jó véleménnyel, (ismerősöm kutyájának pl. fogászati beavatkozás közben eltörték az állkapcsát) gyakorlatilag te vagy az első, aki elégedett velük.

De ettől függetlenül, engem eleve érdekel a téma. Mik voltak a kutyád tünetei? Hogyan jöttek rá a Vezérnél, hogy mitől lett rosszul? Végeztek vizsgálatokat? A Pavlovban mondtad, hogy előzőleg csirkefejet adtál a kutyának?

2011. dec. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Én Dr. Holló Otíliát javaslom, a Kossuth utcán rendel, aranyos, figyelmes!

Nekünk ő ivartalanította a kandúr cicánkat, nem volt vele semmi gond!

A miénket kb. 6500 forintért vállalta, bár nem tudom hogy nem e épp "akcióban" csináltattuk e!

2011. dec. 17. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Az én cicámat is a Vezérben ivartalanították, 8000-ért, én meg voltam elégedve.

Korábban műteni is kellett, és nagyon figyelmesen, hozzáértőn gondoskodtak róla, megmentették az életét.

2011. dec. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!