Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet ez a cicám szája felett?

Mi lehet ez a cicám szája felett?

Figyelt kérdés
Régóta, hónapok óta a cicám szája felett bal oldalt egy fekete búb van a szőr alatt. Nem váladékozik, a fehér szőr jól takarja, épp ezért nem is látom, mi lehet az. Nyomkodtam, hagyja a cica (persze a sokadiknál már idegesíti). Nem vakarja, eszik rendesen, semmi gondja vele, csak nekem furcsa, hogy régóta ottvan. Amúgy 7 hónapos cica, egészséges, életerős, izgága. :) Van valami tipp esetleg, mi lehet az a szája felett? Majdnem az orráig tart az a fekete folt. Kicsi korában is volt már ott valami, de nem volt ilyen feltűnő (igazából mivel szőr takarja, most is úgy néz ki, mintha csak koszos lenne az orra alatt, de nem az...).
2011. dec. 15. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egy anyajegy? Kutyák szájának a sarkánál gyakran látni ilyesmit.
2011. dec. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elég nagy anyajegy lehet akkor. :D Olyan ujjhegynyi méretű biztosan megvan. De nem nagyon áll ki, és ahogy látom, a cicát sem zavarja. Remélem semmi komoly... bár az anyajegy sem túl bíztató, kandúr cica (bár tavasszal tervezzük az ivartalanítást), remélem nem sérti meg.
2011. dec. 15. 23:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Ilenekre gondolok, mint amik a szájuk szegletében vagy a szem, fül, száj között vannak, néha szőr nő ki belőlük és sötétebbek:


[link]


[link]


[link]

2011. dec. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az lehet daganat is,valami fertőzés miatt,,,vidd dokihoz,ne nyomogasd!!!!!
2011. dec. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
kérlek nekemis segítsetek!az én macskám is majdnem hét hónapos, és most két napja elkezdett alvás közben nyálangzani..:S nem lehet hogy valami baja van?:O
2011. dec. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom sajnos, az én cicáim mind kintiek voltak, így nem nagyon láttam. De most épp bent alszik a cicám, nem nyáladzik. Viszont ez nem jelenti azt, hogy attól még nem normális.


Egyébként kitapogattam a cicám bajszánál, a szája felett azt a dolgot, száraz, nem bőrkinövés. Valami rászáradt dolog, de a szőre alatt és nem jön le...

2011. dec. 17. 19:47
 7/9 tomtomi70 válasza:
az az orra, ne nyomogasd
2011. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
észrevettem hogy az orrától lefelé a szájáig van egy seb és amiatt nyálangzhatott.:S el tud fertőződni komolyan ha ne kezeltetjük?:S
2011. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az orra feljebb van és rózsaszín, nem egy fekete száradvány. -.-
2011. dec. 17. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!