Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért xarnak mellé?

Miért xarnak mellé?

Figyelt kérdés

Halálra idegesítem magam a macskáim miatt. Amúgy cukik meg jófejek, de egy ideje nem használják az almot, hanem mellé csinálnak. Kertes házban lakom, kint is vannak, meg bent is. Mivel hidegebb idő lett, napközben bent maradhatnak. Előfordul, hogy nem megyek haza 1 (!) éjszakára.

Mostanában nem használják az almot (vagy elvétve). Ma hazajöttem, és 6 (!) kupac fogadott a lakásban. Ráment egy egész vécépapír tekercs. Folyton fertőtlenítenem kell. Ja, és belepisálnak a kádba. Az almot egyáltalán nem használták, sőt, kiborították.

Kénytelen leszek kizárni őket, bár nap kint kaja nélkül... Mikor bent vannak, van elég kajájuk.

Kicsit hosszú voltam az idegtől, de a lényeg: rá (vissza) lehet szoktatni őket az alomra,


2011. dec. 17. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

na,ha okos válasz érkezne,az engem is érdekelne

nekem csak egy macskám van,é lakáscica,mert a 3. emeleten lakom,szoval az alomba pisil,de kakilni nem hajlando bele,hanem a lakás különbözö pontjaira ( szerencsére keményet)

nappal alszik,ha itthon vagyok is,éjjel meg rohangál söt ki tudja nyitni a szekrényajtokat,fiokokat,most meg idejön a géphez hizelegni

2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Kivágnám, mint macskát szarni. Már élnézést, ne egy macska korlátozzon már.
2011. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Régen sem lakásban éltek, télre felraktároz. Azért akkorák mint egy ház, vígan elvannak. Ráadásul kertes házban laksz. Vagy zárd be őket valahova, ne, hogy már randalírozzanak.
2011. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Más almot használsz a megszokottnál?:O Mert nekem is van egy kiscicám neki a szilikonos kell csak.(szó szerint.) Anyukám másikat vett neki és azt nem használta. Nekem is mellé végezte a dolgát.:/
2011. dec. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem két esetben végezte mellé a dolgát: ha nem volt tiszta az alomtálca, vagy ha olyan alommal próbálkoztunk, ami nem tetszett neki.
2011. dec. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!