Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek mennyi idős lehet...

Szerintetek mennyi idős lehet a képen látható cica?

Figyelt kérdés

Ő egy kandúr, aki még nyáron a szomszédhoz sétált be. Nekünk adták, azóta miénk, és majd idővel ivartalanítani szeretnénk.

Szerintetek már ivarérett? Jó lenne ha tavasszal valamilyen ivartalanítási akcióval tudnánk kasztráltatni, mert úgy olcsóbb lenne.

(kinti macsek)

[link]


2011. dec. 22. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Szép cica!

Nem tudom hogy már ivarérett e de biztosan.

Hát valóban nem olcsó egy ivartalanítás. De nem is olyan egetverő összeg. Náluk állatkórházban kandúr macskának 6.000Ft

2011. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jaj gyönyörű cica:)

Már biztos, hogy ivarérett!

2011. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hol lakok?
2011. dec. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép cica.

Biztosan ivarérett már, én 2-3 év körülinek tippelem.

De ezt majd az orvos pontosan megtudja majd mondani hány éves.

Ha már nyáron odaszegődött, és akkor sem egy mroknyi szőrgombóc volt, akkor meg mindegy is hogy menyi idős, mert tavaszra tuti ivarérett lenne.

2011. dec. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

"hol lakok?"


A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.


Ne haragudj, nem tudom :)

2011. dec. 22. 19:54
 6/7 anonim ***** válasza:
csak azért mert a mamáméknak volt ilyesmi cicája, amelyik nyáron tűnt el...lehet h hülyeség, de az is ilyen volt. a mamámék azt hitték hogy elütötte az autó, és eldobták valamerre:S
2011. dec. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jaj, bocsi, azt akartam kérdezni, hogy ti hol laktok, úgylátszik, h kimaradt a -t xD
2011. dec. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!