Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért jár ide egy fehér macska?

Miért jár ide egy fehér macska?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

3 macskánk van 1 nagy 2 kissebb ,kint alszanak.Mostanába minden este egy fehér macska jár hozzánk.2 helyről tud bemenni az udvarra.Ha a falon átugrik és a kapu alatt.Minden hova bemegy garázsba,padlásfeljároba stb...

Mindig megeszi a macskatápot amit kiviszünk a mi cicáinknak.Ha nem kapja meg a kaját akkor a macskáinkat megveri.Csak akkor megy el ha kimegyek és elzavarom.Amikor bejövök ő bemegy az udvarra,kimegyek elüldözöm kimegy,Bejövök bejön és ezt mindig eljátsza velem.

Hogy érjem el h,ne jöjjön be ?

Válaszaitokat előre is köszönöm .


2011. dec. 27. 15:11
1 2
 11/17 VBettina válasza:
Minden macskánal van oka hogy miért olyan amilyen. Nekem nem lenne szívem se felpofozni sem kutyaval összeugratni. Meg értem őt hiszen éhes és kituggya hogyan nevelkedett amiert ilyen lett. Nalunk is volt ilyen vad es bejárt mi azt tettük hogy mindig félreraktunk neki enni és mi etettük meg simogattuk szep lassan. Eloszor még nem engedte. Aztan megszelidult. Behoztuk a téli hidegbol kicsit így nagyon hálás volt bár mindig nyavogott meg kaparta az ajtot h kiakar menni. De mar nem felt tolunk. Ekozben lehet neki gazdát keresni es szeliden odaadni. Igy a cicanak es neked is jo. Ilyen macska egy eletre halas es nagyon kedves tud lenni. Szörnyű egyeseknek mit kell kiálniuk. De persze nem mindenkinek van ehhez türelme. Ez csak egy ötlet. En nem merném állatmenhelyre adni mert inkabb elaltatjak mint h foglalkozzan vele es bezarva jobban elvadul szegény
2011. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem azért veri meg a macskáidat, mert nem kapott kaját - azért veri el őket, mert így fejezi ki a dominanciáját.
2011. dec. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

VBettina : Hidd el énis állatbarát vagyok,de akkor sem türöm el hogy a mi macskáink kajájából vidáman falatozzon.Nem tudom hogy ki a gazdija,de az biztos hogy a mi utcánkba lakik.Minden utcaszomszédnak van cicája és jól etettik őket.

Köszi a válaszokat :)

Még várok válaszokat,tanácsokat !!! :)

2011. dec. 28. 16:10
 14/17 VBettina válasza:
Azt is megprobalhatnad hogy az utcaban ha tudod biztos ott valakié. Kiirod hogy milyen es mit csinal a macska es mellé irod hogyha nem jelentkezik beadod menhelyre h biztosan felkeressen. Ha ezek utan sem jelentkeznek akkor vagy nem erdeklik vagy kobor.
2011. dec. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Rájöttem hogy a macska a szomszédom szomszédjáé viszont hiába pofázok neki de őt nem érdekli.
2011. dec. 29. 17:03
 16/17 VBettina válasza:
Szegeny macskat sajnalom most ma tudni miert ilyen. Gazdajat sem erdekli. Legjobb lenne uj gazdi neki.
2011. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
VBettina : Szerintem te valamit félreértettél a gazdáját érdekli a macska eteti ittatja megminden .Én azt irtam hogy a gazdáját nem érdekli hogy a macska be-ki járkál nálunk :)
2012. jan. 1. 10:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!