Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mely macska fajok a leglustább...

Mely macska fajok a leglustábbak? :D:D amelyek sokat fekszenek, odabújósak, meg szeretik ha sokáig simogatják őket? Persze nemgond ha játszanak is

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az biztos ! :)

de egy sima házimacska is megteszi csak sokszor vedd az öledbe játsz vele, te adj neki enni és megszeret egy hét alatt is

2011. dec. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha a sima házimacska meghízik, ő is elég lustika lesz. :) De azért ne próbáljuk ki feltétlenül! :) Sok duci cicát láttam mostanában, nos, ők nem voltak különösebben mozgékonyak.
2011. dec. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
sokat kell vele játszani és akkor sokat mozog
2011. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
tapasztalatból mondom
2011. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 OoVvSs válasza:

Igazából csak tőled függ, h milyen lesz. Az én macskám utálja ha fogdossuk (az anyja is utálta). a barátnőmnek adtam az egyik kölykét, aki viszont az én macskám elentéte lett.

Am ha ilyen nagyon jó fajt keresel akk ez kell neked: "La Perm". ez viszont egy drága faj, mert viszonylak új.

"Bombay" korom fekete(egyféle színű); szivesen ül az ember nyakába, ölébe; szereti megnézni a táskák tartalmát; szereti az új játékokat

"Maine Coon" hosszú szőrű;törődést igénylő; szeret a lábadnál is gubbasztani; nem annyira lusta, mint gondolják (nagyon nehéz. 10-15 kg)


Ami szerintem neked tetszene: "Ragdoll" .megérkezéskor gazdája elébe fut, köszönti, nyomában lépdel. gazdája ágyában szeret aludni. sokat beszél az emberekhez. kutyákkal is könnyen megbarátkozik. játék közben sem feletkezik meg magáról, nem karmolja vagy harapja meg gazdáját. földön járó tipus: kevéssé szeret ugrálni, nem csatangol a szekrények és a polcok tetején.

2012. jan. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
A balinéz. nekem az van. bújós , lusta de ha elkezdesz vele játszani, akkor egy óra múlva se szabadulsz tőle. Nagyon játékos, de ha mégse játszanál vele , akkor addig simogathatod amíg akarod mert azt is imádja.
2012. ápr. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!