Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kb fél éve tettem fel egy...

Kb fél éve tettem fel egy képet a macskámról, azt mondták keverék. Most mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Ezt a képet tettem fel amire azt írták hogy a cica biztosan keverék: [link]


Anyukám mondta hogy ez hülyeség mert majd rendbe fog jönni, ezt leírtam és azt mondták hülyeség.

Nah nézzétek meg most:


[link]


Hatalmas bundás lett. :))


2012. jan. 1. 15:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem keverék. Himalája perzsa.

[link]

[link]

De igazából törzskönyv nélkül édes mindegy, az lesz, ami szeretnéd, hogy legyen, fajtacicának nem ismerik el. Meg sose lehetsz abban 100%-ig biztos, hogy fajtatiszta. De ránézésre annak tűnik. Honnan van?

2012. jan. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Attól még lehet keverék mert most hatalmas bundája lett.Az lett volna a furcsa ha télen nem lenne ekkora bundája.A legtöbb macska/kutya télen bundát növeszt amit majd tavasszal levedli..

Egyébként szép macskád van..

2012. jan. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, mert most, hogy jobban nézem, az orra nem olyan nyomott. De az mindenképp van benne.
2012. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az első és a 3. ugyanaz, a 2. közben írt. :)
2012. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
van tk ja? ha nincs, akkor keverék
2012. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Csak az apja törzskönyves, de az anyát is láttuk, ugyan ilyenek. Törzskönyve nincs. Honnan tudni akkor hogy nem fajtatiszta? Egy ismerősünktől vettük.
2012. jan. 1. 16:18
 7/12 anonim ***** válasza:
" Törzskönyve nincs. Honnan tudni akkor hogy nem fajtatiszta?" onnan tudni, hogy nem fajtatiszta, hogy nincs törzskönyve, ennyire egyszerű
2012. jan. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fajtiszta a cicád, de törzskönyv nélkül ezt nem lehet elismerni. Ha nem viszed versenyekre akkor mi a gond?
2012. jan. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hannkah ***** válasza:
Attól, hogy egy kutyának/macskának nincs törzskönyve még nem jelenti azt, hogy keverék, csupán annyit jelent, hogy a gazdája nem váltotta ki neki (mivel az is pénzbe kerül és ha a leendő gazdi nem ragaszkodik hozzá, akkor minek kiváltani??) Lehet a cicád fajtiszta, de keverék is, gondolj arra, hogy ha két hosszú-szőrű cica a szülője, abból valószínűleg hosszú-szőrű kölykök lesznek! :) De ez miért fontos?
2012. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
FajTAtiszta. Minden macska fajtiszta, mert a szülei nem kutyák vagy bálnák voltak, hanem macskák. A tk igazolja a származását, az őseit, azt, hogy ő fajtatiszta. Tk nélkül ezt nem lehet elismerni, nem bizonyítható, egyszóval keveréknek minősül. Ettől még ugyan olyan jellem lesz, ne szeresd kevésbé emiatt. Ha nem akarod tenyészteni és kiállításra hordani akkor meg mindegy.
2012. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!