Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért horkol a macskám?

Miért horkol a macskám?

Figyelt kérdés

Észrevettem alvás közben ilyen kis fura hangot ad...akkor hordol vagy álmodik?

Nem tudom, mert azt tudom, ha nyüszög, akkor biztosan rosszat álmodik, és akkor fel kell ébreszteni.

Imádom a macskákat!


2012. jan. 4. 00:32
 1/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Az enyém is horkol és nem tudom, hogy miért. Tavaly vittem apuval orvoshoz a szeme miatt (nagyon csipásodott szegénynek) és kérdeztem a dokitól, hogy miért horkol ennyire a cicám, de csak nevetett, hogy a macskák nem horkolnak...

De nem zavar, olyan cuki. Én is imádom őket :)

2012. jan. 4. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem csak dorombol :)
2012. jan. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:)A macskák a legaranyosabb és legédesebb állatok, és tele vannak szeretettel, kedvességgel.

Van, hogy elkísér a sarokig, amikor megyek valahová, milyen édesek!?

2012. jan. 4. 19:51
 4/7 VBettina válasza:
Az enyém nem tud dorombolni:) amikor akar akkor csak puffog meg hörög. mint akinek be van dugulba az orra. de nincsnen soha nem tudott dorombolni: és még horkkol is mellette. nagyon édes és vicces
2012. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 /Anita_'94/ ***** válasza:
100%

Tényleg nagyon lehet őket szeretni és viszont szeretnek. Látszik az arcán és a tekintetén :)

Az a kedvencem, amikor fekszem és tévézek, ő meg odajön és beledörgölőzik az arcomba. Nagydarab, böszme kandúr és hatalmas feje van, jó sok puszi fér el rajta :D

2012. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 VBettina válasza:
100%
Nekem fél éves kislány de így is töbmillió puszi éri őt. Azt biron hogy nyomja oda az orrát, imádja ha a nozijat puszilgatom. Egy volt cicám meg éjszaka mindig körbetekert mint egy sál és ha fordultam jött velem de ha véletlenul a hátam mögé került a nyakamon akkor már kelt fel es átmászott rajtam hogy neki ugyan nem lehet hátat forđítani. Aztan pedig belefeküdt az arcomba es szajaval mindig puszilgatott. Utana meg az volt aszokása hogy a szempillámat tisztítsa. Bekapta elkezdte nyalogatni meg aprokat harapdalni ahogya bundajukat szokták.
2012. jan. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én cicám is horkol. Az egyik. Nekem négy van. Imádom őket! Családtagok!

A legidősebb nem nagyon szereti ha puszilgatom.:) Felkapom a karomba, hagyja, de látni kellene a pofiját olyankor!:) Traumaként éli meg, kitágult szemekkel mered előre, és nyafog. Mikor leteszem elszalad.

Sokszor nevetnek rajtunk, amikor hívom, és közlöm vele, hogy most bizony kap pár puszit. Erre elkezd szaladni, én meg utána.:)

A legkisebb cicám imádja ha kézbe veszem, sőt sokszor ő kéreckedik fel, és el is alszik, de olyan mélyen, hogy még a nyál is kicsordul néha a szájából.

Egy másik rendszeresen követeli páromtól (minden este) hogy kövesse őt a konyhába, ahol ledobja magát a tűzhely elötti szőnyegre és simogatni kell a pociját, miközben a levegőbe dagaszt a melső lábaival.:) Ő pl a párom lábánál alszik 6-7 éve.

És egy lány cicám van még. Ő kiköveteli magának a simogatást.

Imádjuk őket!

2012. jan. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!