Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van megvásárolható macskatrükk...

Van megvásárolható macskatrükkökkel foglalkozó könyv?

Figyelt kérdés
Láttam a neten, hogy a macskának is meg lehet tanítani pár trükköt, mint a kutyának, csak nem tudom, hogy ugyanúgy kell-e, vagy valamit másképp. :)
2012. jan. 4. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én már tanítgattam egyszerűbb trükköket cicáknak, ugyanúgy kell.
2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szal akkor jutifali, és kész? Mert kutyás trükkös könyvem van, valami egyszerűt keresek benne. Remélem sikerül. :) Csak az a baj, hogy nem tudom mi legyen a jutifali, valami nagyon fininek kéne lennie, hogy rajongjon érte, mert mindig olyan jól van lakva, a sima táp nem okés... :)
2012. jan. 4. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:
ne akkor tanítsd amikor tele van, hanem akkor, amikor éhes. Akár ki is hagyhatsz egy étkezést, semmi baja nem lesz tőle (talán a kutyás könyv is leírja) mert a kutya, macska a természetben sem jut mindig élelemhez, és a tanítás közben elhasznált jutalomfalat miatt arányosan kevesebbet adj neki enni. Ha éhes, jó a sima táp is, de szerintem a virsli a legjobb. Lehet kapni egyébként ilyen kolbásszerű jutalomfalatot, kutyáknak és macskáknak egyaránt, Vitakraft (ha így írják) forgalmazza.
2012. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok-sok türelemmel és szeretettel megtaníthatók sokmindenre. Az én cicám 4 hónapos és pórázon lehet sétáltatni,úgy jön mint egy kutya,a lényeg persze az, hogy ne legyen zajos,forgalmas az út. Mi pl. határban kezdtük a tanítását, most már utcában is lehet vinni.Szinte mindenhová jön velünk,hogy szokja a zajokat( kávézó, étterem, metró, busz, vonat, autó.....:-)Igazi családtag :-) Aztán megtanítottuk ülni, és két lábra állni, és még nincs vége... :-)De a lényeg:1. minél fiatalabb a cicus,annál jobban alakítható, 2. egyszerre ne tanítsd, sokáig, max. 5-10 perc, bőven elég, 3. UTÁNA JÁTÉKKAL ZÁRJÁTOK A NAPOT!!!, vagy egy kiadós simivel.
2012. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!