Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mely tulajdonságait szereted...

Mely tulajdonságait szereted nagyon a macskádban?

Figyelt kérdés
Kezdem a sort:) Én azt, hogy ragaszkodó, akárhova megy az ember, mint az árnyék megy utána, imádja a simit, reggelente ő ébreszt, felugrik az ablakomba, várja, hogy bevegyem, nagypofájú, de gyáva ha tettre kerül sor:D, és nem utolsósorban gyönyörű (nem az elfogultság beszél belőlem). Ti?
2012. jan. 4. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Van a macskáknak egy érdekes tulajdonságuk, hogyha a füle tövét vakarod egy bizonyos ponton, akkor a hátsó lábával elkezd vakarómozdulatokat csinálni. Na az én macskámnál ez úgy van, hogy magának csinálja. Ül a kis hülye a padlón és a mancsával mossa a fülét, és beindul a lába. És ilyenkor úgy csapkodja a padlót, mint a rajzfilmben a nyuszi( talán Bambiban, nem tudom). Az nagyon vicces szokott lenni!! Meg persze van ezer más dolog is, de főleg az ilyen kis idétlenségeit szeretem.
2012. jan. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szép állatok, az biztos. A ragaszkodót megkérdőjelezném, bármikor otthagy, ha a szomszédban puhább a kanapé, és jobb a koszt.
2012. jan. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nagy és szőrös
2012. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyik macskám: ragaszkodó, mindig ott van ahol én, mindig ha leülök mászik rám, ha fekszek rámfekszik, ha oldalamon fekszek az oldalamon fekszik, neki mindegy csak rajtam legyen:D Ja és ő elvárja hogy felvegyem és cipeljem ideoda. Mint egy kisgyereket.


Másik macskám: benne azt szeretem hogy kiszámíthatatlan. egyik percben még dörgölőzik dorombol, akarja hogy simogassam, másik percben már harap, karmol, fúj és morog és békén kell hagyni. Nem tudni miért. Ő inkább kint szeret lenni. Olyan igazi független macska:D

2012. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A reggeli "ébresztőt" azért én szívesen kihagyom.

Én azt szerettem a cicámban, hogy végtelenül türelmes, "bárgyú" jószág volt. Ugyanakkor még 15 évesen is szívesen játszott.. A vadászat viszont nem az ő sportja volt. :)

2012. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Nekünk 2 van. :) Testvérek, 2 lány, de teljesen különböző habitusúak. Az egyikben imádom, hogy jön-megy a lakásban és egyszer csak gondol egyet és hanyatt vágja magát de úgy, hogy szinte pukkan, még nyög is hozzá egyet. :) A másik öntörvényű és igazi bűzbomba. Kicsit dagi, szinte meg lehet fogni a hasán a szalonnát. Sajnos mi hiába fognánk diétára, mert aikkor megy a szpmszédokhoz kunyerálni... :)
2012. jan. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon játékos, eleven, bármikor kapható egy kis játékra, "bunyóra". Sokkal nyitottabb, bátrabb mint a macskák szoktak lenni, amikor először megérkezett hozzánk azonnal otthon érezte magát, megevett mindent, felfedezte a lakást, pedig alig volt 8 hetes. Az idegenektől sem fél egyáltalán, mindenkihez odamegy, mindenkivel játszik, a gyerekek különösen imádják. Ezenkívül nagyon szociális, szeret mindig ember közelben lenni. Ahova megyek, jön velem, aludni, tévézni, számítógépezni, főzni, a zuhanyzó előtt is megvár mindig.

Igaz, talán nem személyhez ragaszkodik, mint egy kutya de így is nagyon sok szeretetet, vidámságot, kedvességet tud adni.

2012. jan. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 VBettina válasza:
az én cicám hogyha a gerincét vakarom végig főleg a seggénél akkor felfele emeli a fejét bólogat nyalogatja a száját és elkezdi brutálisan gyorsaaan csattogtatni a száját néha rá is harap az ujjamra is ugy de gyengéden.:) mint amikor mosakodnak és akkor szokták a bundájukat.
2012. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

második, nem hagy ott. pl. hozzánk a szomszédé csak simogatásért jár, kaját nem fogad el. aztán, mienk jött haza 30 kilométerről (elvitték falura, hogy majd ott jobb lesz neki. hazajött...)


aztán olyat is hallottam, hogy gazdák elköltöztek, cicát nem vitték, az meg ment utánuk, megtalálta őket...

2012. jan. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!