Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudná valaki jellemezni nekem...

Tudná valaki jellemezni nekem a Bull terrier tulajdonságait?

Figyelt kérdés
Nehezen kezelhető, szófogadatlan, családi kutya, szelid. Bármit amit tudtok róla, letudnátok írni nekem ?:) köszönöm előre is :)
2011. aug. 23. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
nagy és szőrös.
2011. aug. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:D köszi :D
2011. aug. 23. 23:23
 3/8 anonim ***** válasza:
62%
kis cunci
2011. aug. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

általában iszonyú aktívak, rengeteg energiájuk van, szinte lefáraszthatatlanok.


elég egygazdás, akit kiválaszt gazdájának, csak arra hallgat, ahhoz ragaszkodik.


amilyen csúnya, olyan bújós, őrzésre tanítható.


egyszerű észjárású kutya, ha higgadtabb vérvonalú, nem nehéz megnevelni, de ha túltenyésztett, izgága szeleburdi, akkor könnyen meggyűlik vele a bajod...:)

2011. aug. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szeretetreméltóan taplók.

Nagyon igénylik a gazda közelségét,szinte betegesen ragaszkodnak ahhoz,akit szeretnek.

Érdemes alapból úgy tervezni,hogy suliba jársz majd vele.Nem taníthatatlanok,én bullterriert levizsgáztattam kutyasuliban,versenyeztem,bemutatóztam vele.

A mostani belekóstolt az agility és flyball sportokba is.

2011. aug. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen az értelmes hozzászólásokat.

irtátok hogy egy gazdás, de attól még nem agressziv a többi emberrel pl a család többitagjával, ha ugy van nevelve?

2011. aug. 24. 21:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Emberrel egyáltalán nem agresszív.Idegennel sem,nemhogy családtaggal.

Mondjuk ehhez rendes tenyésztőtől kell venni,nem olcsón szaporítótól.

Nekem van egy szaporítótól származó ideggyenge.Egyik pillanatban átölel a kis tappancsaival és puszilgat,másik pillanatban(ha nem az van,amit ő akar)még morog is rám.Ezen kívül retteg mindentől.

2011. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ÉRtem köszönöm szépen !! :)
2011. aug. 25. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!