Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valaki már vett interaktív...

Valaki már vett interaktív macskajátékot?

Figyelt kérdés
Szeretnék cicámnak interaktív játékot venni, viszont nem tudom, hogy használná e. Van kettő ami tetszik nekem: 1. Hagen Cat design senses play circuit és a Hagen Cat design senses scratch pad. Milyet érdemes venni?Valakinek van tapasztalata? (Lakásban élő cicának venném.)
2012. jan. 8. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint (6 macskánk volt eddig) teljesen felesleges. Ha veszel neki egy ilyet, jó eséllyel csakazértis a kanapé huzatát fogja kaparni - ilyen a macskalélek ;) A cicák többsége teljesen jól elvan akár egy pihetollal is, a mieink a pattogós gumilabdától a rongyszőnyegig mindenre rákattannak :) Egyébként inkább játssz vele, az sokkal jobb móka, mint venni neki egy színes-szagos, villogó csodagépet x ezer forintért. :)
2012. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat foglalkozom vele,minden nap játszom, tanítom. Az interaktív játékot az Alphazoo-ban láttam és jónak tűnt. Semmi extra, egy fa csőben van egy labda és ha jól láttam, vannak rajta kapuk, a cicának gondolmom ki kell vezetni a labdát és ha a kaput a mancsával kinyitja akkor ővé lesz a laszti. Csak gondoltam, hogy ezekkel a játékokkal az értelmét még jobban tudom növelni, hiszen egy laszti kivezetése úgymond gondolkodásra ösztönzi a cicát.
2012. jan. 14. 20:51
 3/3 Luczian válasza:

Nekünk a piros lézerfény -kínai piacról- vált be.

Az egyik macskánk nagy beleéléssel kergeti a piros pöttyöt.

A másik nem reagál rá:(

2012. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!