Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskajátékot készített...

Milyen macskajátékot készítettél házilag?

Figyelt kérdés
Egyszerű kis trükkökre gondolok. Például én héliumos lufira kötöttem hosszabb madzagot, ami pont annyira lógott le, hogy bosszantsa a macskám, és így mindig megfogta a kis szájával, és vitte jobbra balra, imádta :D
2011. jan. 2. 17:01
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A másik ilyen, kupakokat gyűjtöttünk egy kis kartondobozban, amin volt egy kisebb rés. A cicánk amúgyis odáig van a kartondobozokért, de ez, hogyha pöcköli és zörög, teljesen megőrjítette. Szerintem sokkal jobb dolgokat lehet barkácsolni egy kis fantáziával, mint amiket a boltban lehet kapni.
2011. jan. 2. 17:02
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én egy szaloncukros papírt odakötöttem egy ajándékzsinórral az ajtófélfához, ott jár a levegő, és magától is mocorog, így ha nincs épp kivel játszani, magában is elvan a cica :)

Emellett pedig van egy plüssállata, akkora, mint ő, azzal szokott bunyózni.

2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a 200 E ft-s macskabútort készítette el szerintem 10 E ft-ból sem. a szobában magasan a falon, fútósínek vannak három szint egymás alatt onnan ugrik egy plafonig érő kaparófára. A kaparófán összesen három bújócska, és három odú van. Rajta lépcső és egy vízszintes kb hetven centi magas kis lakrészbe fut. Ebben két odú egy függőágy van. Nagyon jól néz ki. De amúgy csinált olyat, bár nem tudom azt hogy germózta össze, hogy egy walkman motort barkácsolt két kis lendkerékre, felhúzhatósra csinálta, és ez húzott egy műegeret :D mi nagyon kreatívak vagyunk :D
2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

17:22: És használja a cica? Nekünk egyszerűbb bútorai vannak, de azt sem szereti..

Megemelem a kalapomat előttetek, tényleg nagyon kreatívak lehettek :D

2011. jan. 2. 17:25
 5/16 cili cica ***** válasza:

mi a lidl be amikor m3együnk tejért 12 darabot veszünk tudods ilyen dobozba van nekem 2 cicám van a cilike meg a kormi na mind1 szoval a dobozt haza hozzuk és ab jáccanak eddig 3 dobozuk van és még vartunk nekik játékot is de magukkal is elvannak azaz egymagukba meg ketten mindig vereked nek hát haláli ahogy vereked nek és puszi:

cili cica

2011. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

:) Hát ez nagyon aranyos kérdés! Mi asztalossal és kárpitossal csináltattunk meg egy nagyobb macskabútort, aminek a paramétereit és a fényképét netről nyomtattuk ki. A cicák imádják, és kb feleannyiból kijött mint az eredeti.

Saját készítésű kartondoboz: vágtunk rá egy nagyobb lyukat, amin beférnek, és sok kicsit az oldalakra, amin tudnak ki-be nyúlkálni. Ezt is nagyon szeretik.

Néha pedig felkötök egy csirkelábat madzagra, és azt húzgálom előttük. :)

2011. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
17:22 vagyok, igen használják. Ha beindul a rajcsuri akkor nincs megállás. Ez ilyenkor, ez időtájt szokott bekövetkezni, szerintem rögtön kezdődik D:
2011. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Sziasztok ! Én nagyon egyszerű játékot csináltam; egy kisebb papírlapot összegyűrtem és nagyon örül neki amikor eldobom , próbáljátok ki elfocizik vele egy darabig .
2011. jan. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az én cicám a fóliagombócokért él-hal, de komolyan :) egyszer épp ettem a szendvicsemet, az alufóliagalacsint meg a szemetes mellé dobtam és egyből rávetette magát. imádja össze-vissza rugdosni, ráadásul harapdálhatja is és kedvére belemélyesztheti a kis karmait:D az egyetlen gond vele, hogyha begurul a szekrény alá/hűtő mögé, akkor nem tudja kiszedni...

a másik házi-játék, amit még nagyon szeret az a 'csupasz' wcpapír guriga:D még egy kb másfél méter hosszú madzagot is adtam neki, csak így, semmi nélkül, azzal is elszórakozik :)

van neki egere is, de azt nem szereti annyira,mint az előbbieket :D

2011. jan. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Blöki macskánk egy botcsinálta Monte Christo grófja, aki maga gyártja a macskabútort is. Van két üres doboz (ex-szavazóurna) egy félreeső sarokban. A felsőben lakik, az alsó, kívülről nehezebben megközelíthető urna "mennyezetébe" meg vágott (vagyis inkább kapart) egy lyukat a felső lakosztályához.

Hallottuk esténként a kaparászást, de azt hittük, csak a karmait trenírozza, nem tudtuk, hogy itten a két lakosztály tervszerű egybenyitása zajlik...

2011. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!