Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan hozhatom rendbe a macskám?

Hogyan hozhatom rendbe a macskám?

Figyelt kérdés
Van egy 6 éves macskám, nyáron elcsatangolt 3 hónapra,(nem is gondoltam volna hogy még látom) lefogyva, koszos szőrrel, meg lerágott lábbal jött vissza. Azóta szépen felhízott, de még mindig nagyon koszos ( pedig mindig látom mosakodni), de a hasán, a nyakán és a lábán valami furcsa barnás kosz van, plusz a lábán mintha nem is lenne szőr. Valami betegség lehet, rühes, vagy valami más? köszi a segítséget
2012. jan. 8. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Á L L A T O R V O S
2012. jan. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
valszeg jól összeverték a többi kandúrok. az én macskám is így jött haza nyáron. vidd el orvoshoz, meg egy fürdés sem fog neki ártani, csak ne engedd ki utána a hidegbe. ha sebei is vannak, akkor csak sima vízzel mosd le.
2012. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen, a fürdetésen gondolkodtam én is, csak így télen egész nehéz, bár benn szokott lenni a kandalló mögött. Lehet meg is száradna, valami speckó mosdatószert tudnál mondani, ha nem sebes a lába megpróbálnám
2012. jan. 8. 14:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen az h "lerágott" láb? KÈPET NEM TUDSZ LINKNI a cicáról?ÁLLAT O., FÜRDETÈS
2012. jan. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz, mert lehet gomba, atka, rüh. Ezek esetleg titeket is fertőznek.
2012. jan. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem te beteg vagy!!!!!
2012. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vidd el egy állatorvoshoz és vizsgáltasd meg vele a biztonság kedvéért.
2012. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
(*lerágott láb: hát mintha magának kitépte volna a szőrét) Na megfürdettem macskafürdetővel, rosszul láttam, már visszanőtt a szőr a lábán, csak az is nagyon koszos volt. Kapott frontline combo-t, úgytünik most megoldódott a dolog, ha véletlen előjönne első utam az állatorvos, köszi a segítséget
2012. jan. 9. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!