Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért folyik a cicám orra?

Miért folyik a cicám orra?

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:

Tegnap este vettem észre, hogy a takaró, amin aludt, tiszta nyál volt. Legalábbis először ezt hittem, de aztán láttam , hogy az orra folyik! Tudom , hogy ez a cicáknál betegséget jelent, adtam is be neki vitamint. A kérdésem az lenne, hogy elmúlik magától, vagy rohanjak vele állatorvoshoz?? Nagyon imádom az én "cicafiúmat", belehalnék, ha valami baja lenne!!

Előre is köszönöm a válaszokat!

2012. jan. 10. 12:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Rohanni nem kell, de az orvos a megoldás. Van oltása macskanátha ellen?
2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet macskanátha. Minnél előbb vidd el dokihoz!
2012. jan. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Van egy un. kombinált oltás, amit szobacicáknak is illik évente megkapni. Kb.: 4500 ft/év.

A macskanátha olyan mint az embernél az influenza, ha nem kezelik lehet komoly, de ha időben elcsípik, ki lehet belőle jönni hamar, szövődmény mentesen. Mindenképp menj vele még ma orvoshoz, mert sok cicát láttam már megvakulni a kezeletlen macskanáthától.

2012. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért írtam az oltást mert az védelmet ad ellene.
2012. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben , köszönöm a válaszokat! Oltást persze fog kapni, de azóta már meggyógyult. :)
2012. jan. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!