Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot használsz?...

Milyen macskaalmot használsz? Mennyi időnként cseréled?

Figyelt kérdés
Én általában az Aldis Shah almot veszem,de nagyon csomósodik,pár nap után lehet cserélni.

2012. jan. 15. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

Én nem használok macska almot az enyém ki kéreckedik az udvarra ha kell neki és ott végzi el a dolgát.


De az egyik ismerősöm a legolcsóbbat használja. A tescoba is van most nem tudom mi a neve de azt mondja neki az jó.

2012. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Mi vettünk már tesco gazdaságosat,nagyon büdös,nem szívja a nedvességet!Pennybe vesszük 350ft/5 kg,és nagyon jó nedvszívó,és nem büdös.Sajnos nincs útba a bolt,ezért be szoktunk belőle vásárolni.
2012. jan. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Szerintem az Aldis Shah - amit Te is említesz - nagyon jó. Én folyamatosan veszem és töltöm újra, kb másfél-két havonta van egy teljes csere (két nagy macska van), egy zacskó kb 2 hétig elég, kezdéskor mindig 8 kilót rakok a tálcába. Nekem pont ez a jó benne, hogy csomósodik, könnyű kiválogatni belőle az ajándékokat. :)

2012. jan. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 adamkak ***** válasza:
Én sparosat ,jó csak nagyon porzik.De most anyámék vettek karácsonyra egy másikat MutiFit a neve és illatos nem tudom mennyiért vették.Szerintem annyira nem jó de illatos nem porzik de szerinte nem fogja meg olyan jól a nedvességet.én mindig akkor cserélem amikor már érezni rajta nagyon a szagot.
2012. jan. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szilikonost, mikor milyet, csak a macskaszart szedem ki, semmi mást, ha kezd szaglani, akkor van teljes csere. Általában két és fél hetente. Két macska jár bele, és csak abba, ki nem mennek.
2012. jan. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónap óta a Fressnapfban kapható Mulitifit Bio Fresh-t használom. Két macskánál elég a 15 l-s zsák egy hónapig. A vizelet kőkemény kis gombóccá összeáll, csak ki kell emelni, az ürüléket is. 2-3 naponta utánatöltöm az almostálcát. Havonta egyszer kihypózom a tálcát.Porzik sajnos, de az egyik macska akkora vehemenciával ássa el a végterméket, hogy nem is csodálom. Még a másik után is bemegy és rendezkedik :)
2012. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Rossmannos Winston 5kg-os 500Ft. Tökéletes. Olcsó, szagtalan, nagyon gyorsan és szépen csomósodik, min. 1,5 hétig elég az 5 kg.
2012. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Rossmann nincs a közelben,viszont az Aldiban most jelent meg egy Prosan nevű macskaalom.10 liter 1200 ft,viszont kb. 1 hetente kell cserélni.
2012. márc. 11. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!