Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek egylakásba jó...

Fmnxd kérdése:

Szerintetek egylakásba jó egymacska?

Figyelt kérdés
2012. jan. 19. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egylakásba csak kétmacska jó. Egymacska unatkozik, de kétmacska már elfoglalja magát.
2012. jan. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mármint úgy érted lakásban jó-e egy macskát tartani? Nekem is egy volt, egyedül is el tudja magát foglalni. Meg gondolom van olyan fajta ami önállóbb.
2012. jan. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
cska nekem a szobatisztaságával lenne a gond
2012. jan. 19. 21:32
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 cicám van a lakásban. Még egész kicsik kb. 1 hónaposak voltak, mikor befogadtam őket az utcáról. Nekik nem kellett a szobatisztaságot tanítani. Csak letettem egy alomtálcát, és miután alaposan megvizsgálták, rögtön tudták, hogy mire való. Mostmár 3, és 4 évesek, de soha semmi gond nem volt, a szobatisztasággal.

Szerintem, minden lakásban tartott macska, ilyen tanulékony.

2012. jan. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A macskát a legkönnyebb szobatisztaságra szoktatni, sokkal könnyebb, mint mondjuk egy kutyát. Általában maguktól tudják, hogy mire való az alomtálca, csak meg kell neki mutatni, hogy hol van.

Nem egy olyan macsekról hallottam emelett, akik még a vécére is rászoktak maguktól, mert látták, hogy a gazdi oda jár vécézni. :)

2012. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
11 cicám is volt, egyikőjüket sem kellett tanítani. Sőt amikor találtam egy kis beteg, csípás cicát az udvaromban, azt is behoztam a lakásba. Készítettem neki is egy kis alomtálcát, rögtön az első nap, kíváncsi voltam, mi lesz. Éjjel kaparászásra ébredtem,és mit látok, az iciri-piciri kis cica, az alomban kaparja el maga után a piszkát:) Szóval egy cicával sem volt gondom ilyen téren. Mivel kinti- benti cicák, nyáron kint végzik el a dolgukat, télen bent az alomban, vagy egyszerűen kikéredzkednek. A kérdésedre válaszolva pedig igen, jó egy macska egy lakásba, sőt több is:))) üdv. szép napot:)
2012. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond. Az én cicám kb öt hetes volt, amikor hozzám került, utcáról mentett cica. Amikor hazavittem, adtam neki enni, majd amikor befejezte felkaptam és beleraktam az alomtálcába. Rögtön tudta, mi van, és azóta sincs semmi probléma :) Már elmúlt egy éves.
2012. jan. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen szobatiszták lesznek a macskák. Ezzel biztos nem lesz gond. Amíg kicsik addig rosszak, függönyt leszedik vagy felmásznak rá, meg a többi, de ez is elmúlik:)
2012. jan. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha van alom akkor odajár, akkor piszkít máshova ha nagyon koszos az alom, de kitakarítod minden reggel, az egészet meg kicseréled hetente, akkor nem lesz baj.
2012. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat
2012. jan. 20. 16:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!