Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy macskám és sok a...

Van egy macskám és sok a rossz szokása mit tegyek?

Figyelt kérdés
van egy kb8 hónapos kiscicám elkényeztetem mindene megvan és bent alszik a legjobb minőségű macskaeledelt veszem neki és mégis mindig kiszökik és van egy rossz szokása ezen kívül mindig mikor játszok vele a kezemet támadja és a fejemet már tiszta fognyom és csikarás a kezem mit tegyek?
2012. jan. 21. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy egyedül érzi magát, esetleg nem foglalkozol játszol vele eleget. Nekem is volt cicám, nekem is még mindig sebhelyes a kezem, pedig már vagy 2 éve nincs velünk. Kérdezz esetleg egy szakértőt.
2012. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Keveset mozog a szabadban szerintem. Adj neki egy kicsit nagyobb teret. Néha engedd ki a lakásból amikor ki akar menni. A kezed helyett pedig adj neki valami más játékot és ne hagyd, hogy harapdálja.
2012. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ilyenek a macskák :) Imádnak kiszökni, csatangolni és játszani (karmolósan, harapósan):)

Néha engedd ki az udvarra, ha olyan helyen laktok...persze ha belvárosban vagy főút mentén akkor ne!

2012. jan. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs egyedül van egy másik cicám és én is mindig játszom vele és van neki saját játéka és nem játszik vele és nem tudom kiengedni mert városban lakom :(
2012. jan. 22. 11:45
 5/8 anonim ***** válasza:
KI van kasztrállva? Az 1. vagyok és eszembe jutott, hogy azok az állatok, amik nincsenek ivartalanitva, vadabbak és erős a vágyuk, hogy kiszökjenek, találkozzanak más macskákkal és megjelöljék a területüket.
2012. jan. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De a macska még kölyök még nem csinál ilyet és gondolkodtam rajta és ha ivar éredt lesz ivartalanítom
2012. jan. 22. 18:15
 7/8 anonim ***** válasza:
8 hónaposan már ivartalaníttathatod,én 2. évig vártam,de kicsit beleőszültem,meg össze-vissza karmolt-harapott...mi a 10-en lakunk és úgy oldottuk meg,hogy az erkélyládába ki tud feküdni,ha akar.idejön,szól,kiengedem és boldog.fiú vagy lány?az enyém fiú,szeret néha "vadulni",olyankor néha komolyan megijedek,körbekerget a lakáson,utána "bunyózunk",amikor meg elfárad,hozzámbújik és dorombol...azt szoktam mondani,hogy elmúlt róla az ötperc :D ennyit tudtam segíteni
2012. jan. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem is fiú és ugyan ezt csinálja kis bolond nem akarok ilyen hamar ivartalanítatni mer lehet hogy hozok egy kislány és akkor valamire jó lesz :D
2012. jan. 23. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!