Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy szoktatható le a macska...

Hogy szoktatható le a macska a WC-ből ivásról?

Figyelt kérdés
Perzsa cicánk csakis a WC kagylóból hajlandó inni, megtámaszkodik, behajol,és ugy iszik. Hogy lehet erről leszoktatni, csak onnan hajlando inni.
2012. jan. 28. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehajtjuk a tetőt. Azért van.
2012. jan. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Édes:) Le kell hajtani a fedelét. Ajtót becsukni ez persze nyavajgásba torkollhat. Talán a tálja ne szimpatikus neki valamiért talán a szaga vagy valami. Az étele mellé tedd, w.c. tető lezár, és ha nagyon szomjas majd iszik a táljából.
2012. jan. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
az ivótálkája legyen széles,lapos, hogy ne bántsa a bajuszt. üveg v porcelán, hoyg ne legyen mellékíze. Naponta kétszer cseréld. A wc.-ben van mindig a legfrissebb víz, azért iszik onnan.Ivóvízzel öblítjük a wc-t ez az igazi gáz.
2012. jan. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pont azt hallottam, hogy utálják a macskák ha a vizes tál a kajás mellett van..

Nálunk egy pici lavór van letéve a fürdőben a földre, mert a kisasszony csak a csapból folyó vízből volt hajlandó inni, de így akkor és annyit iszik amikor akar, és én se félek, hogy most épp melyik kistálat rúgom fel a lakásban..

Az is megoldás lehet, hogy nem csak 1 ivóstákát kap, hanem mondjuk 4et 5öt, szerte szét a lakásban, hidd el megtalálja és ha a fedőt ráhajtod a wc-re akkor előbb utóbb rászokik a kistálkra, vagy a lavórra :D

2012. jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok, mióta aranyhal is van a lavórban, mégtöbb időt tölt a lavór mellett, naponta kell cserélni, de így tuti inni fog.

Az első macskám már több mint 1 éves volt, mikor először láttam inni :D

2012. jan. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Imádom a cicákat, mindig kitalálnak valami cukiságot:D

Én is az előttem szólók véleményét osztom, fedő le és üveg itatótálka széles és lapos:-)))Az tuti, hogy a kis szőrgomolyag nagyon fog méltatlankodni a forrás elapadása miatt:-)

2012. jan. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!