Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehet természetes...

Hogyan lehet természetes eszközökkel távol tartani a macskákat a házamtól?

Figyelt kérdés

Van két macskánk, de több mint 6 macska van a házunknál/ban.

Tudnátok segíteni?


2012. jan. 28. 07:59
 1/7 anonim ***** válasza:
egy udvaron szabadon tartott, a ti macskátokkal összeszoktatott kutya jó megoldás.
2012. jan. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondanám hogy vegyél kutyát, de ha még sosem volt kutyád nem biztos hogy ez a legjobb megoldás. Mert ha nem tudsz vele kellő minőségben és időben foglalkozni, akkor a kutya csak teher.
2012. jan. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szenvedtem a kóbor, idegen macskáktól. Tudtam, hogy valahol itt a környékben laknak, de mivel itt az udvaromban mindig volt ennivaló a macskáim előtt, vagy ha nem ették meg mindet, akkor az idegen cicák eltakarították a maradékot. Végül amikor már átjáróház lett a kert megelégeltem, és vagy zavargásztam őket, vagy amikor a kutyám észrevette őket, elzavarta mindet. Mostanában már nem nagyon téved be egy sem, mert az eb megfogná őket
2012. jan. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 LadyLoss ***** válasza:
90%

Egy macska oda megy ahol talál enni valót.

Javaslom, ne tarts napközben ételmet a macskáid előtt, ha eteted őket, azt se a szabadban kihelyezett ennivalóval tedd.

Ovartalanítsd az állataidat, mert egy ivarzó nőstény bizony bevonzza a kandúrokat, a kandúrjaid, meg végeláthatatlan verekedési ceremóniába kezdenek a többi riválissal, amit szintén a portádon is megtehetnek.

Szép lassan el fognak szokni tőled.

Zavargászhatod is őket, de sok értelme nincs, ők a nap 24 órájában készenlétben állnak, te gondolom nem.

Az utolsó válaszoló, aki a légpuskát írta, remélem nem az állatokra lövöldöz vele. Könnyen lehet akár börtönbüntetés is belőle. Arról nem is beszélve, hogy méltatlan és minősíthetetlen az olyan ember aki szándékosan fájdalmat okoz állatnak.

2012. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A macskák öntörvényű lények. Vegyél kutyát az távol tartja őket :)

Viccet félretéve egy kandúr lehet, hogy távol tartaná a betolakodókat a területéről. Nálunk is ugyanez megy. Két macskánk mellett a környék összes macskája megfordul a kertünkben :)Az a baj ha ultrahangos készüléket teszel ki az a saját macskáidat is elűzi. Nagyon nincs erre semmi szerintem.

2012. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
van kutyánk és nem átjáró a házunk, hanem nálunk laknak, mindig itt vannak
2012. febr. 2. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így van ez.Én semmit sem tudok ez ellen tenni oda szoktak és ha ez a macskáidnak jó társaság nem fognak elmenni sajnos. Csak annyit tehetsz hogy figyeled miközben esznek hogy ne lopják el a kaját.
2012. márc. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!