Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az igaz, hogy a prémium...

Az igaz, hogy a prémium tápoktól nem lesz annyi széklete a macskának, mint a gagyibb tápoktól?

Figyelt kérdés

Most lett teljesen benti cicám és ma is már kétszer kakilt. Szerintem ez nem normális.

Azt olvastam, hogy a minőségibb tápokból kevesebbet is kell adni és a széklet is kevesebb lesz. Ez igaz?


Sajnos most nem igazán tudnék megvenni mondjuk egy Acanat vagy Royal canint, de egy cat chow-nál már érezném a változást?


Melyik tápot ajánljátok?

Ivartalanított kb másfél éves nőstény cica.


2012. jan. 29. 10:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Mi a véleményetek erről a tápról?

[link]

2012. jan. 29. 10:51
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Buta vagy. Sajnálom szegény macskát. Nem mindegy neked hogy mennyit sz*rik?? Fordított esetben te hogy reagálnál?
2012. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaz. Az én cicám prémium tápon él és naponta egyszer van széklete, az sem túl agy mennyiség.

Próbálj ki egy-két középkategóriás tápot, mint pl. a Purina.

2012. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az általad kérdezett tápot nem ismerem.Ha nem akarsz túl drágát,próbáld ki a MultiFitet.Nekem is bent tartott a cicám és ezt kapja.Néha kap Friskies Indoor Cats-et.Itt elolvashatod az összetevőit:

[link]

2012. jan. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: szerintem nem vagyok buta, mert nagyon nem mindegy, hogy mivel etetem a macskám. Valószínű, hogy amit eddig adtam neki, az csak átment rajta és semmi tápanyag nem volt benne, vagy minimális... Szerintem nem kéne az én macskám sajnálni azért, mert figyelek arra, hogy valami nem stimmel vele és változtatni kell...


Többi válaszolónak köszönöm, vettem cat chow-t, remélem beválik!

2012. jan. 29. 13:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Előtte milyen tápot adtál neki?
2012. jan. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Változó, Whiskas, Kitekat és társai, amikről nemrég tudtam meg, hogy nagyon nem jók.
2012. jan. 29. 14:52
 8/15 A kérdező kommentje:
Összehasonlítottam a mostanival és a cat chow 4% helyett 14% húst és állati származékot tartalmaz, valamint nem tartalmaz színezéket és tartósítószert.
2012. jan. 29. 15:14
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A Fressnapf áruházban óriási a választák, érdemes körülnézni, vannak alsó-közép-felsőkategóriás tápok különböző igényekre. Lehet válogatni. Én most vettem egy Premiere nevű nedves tápot, a leírtak szerint 14% húsfélét tartalmaz, ellentétben a kommersze táőokkal, amikben csak 4 van.
2012. jan. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a Royal Canin vált be, de nálunk is akad olyan hónap amikor nem tudjuk megvenni, ilyenkor a Purina ONE csirkés tápot kapják, az is elmegy még nekik, de az összes többitől allergiásak lesznek, leginkább a Gourmet gold és Perle alutasakostól... foltokban kezd kullani a szőre és sebeket vakarnak az állukon, letépném az összes szutyok macskakaja gyártónak a körmeit az ilyenért..

Vígaszul hetente 2-3 alkalommal kapnak nyers csirkemellet, és rengeteg vizet isznak, így mindenki boldog és jókedvű :D

2012. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!