Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Minden amellett szól h el...

Minden amellett szól h el kéne ajándékoznom a cicám, de egyszerűen amikor a hirdetés feladására kerül sor nem bírom megtenni?

Figyelt kérdés
Neki is és nekem is jobb lenne, de képtelen vagyok feladni azt a nyomorult hirdetést, járt már így vki?
2012. jan. 30. 10:00
 1/5 anonim válasza:
Miért akarod elajándékozni? És mennyi idős a cica? Mióta van veled?
2012. jan. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán jövünk ki egymással, ezt most nem akarom taglalni h mi miatt, 1,5 éves fél éve van nálam.
2012. jan. 30. 10:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Magadnak és a cicának is rosszat teszel. Vagy elajándékozod, vagy tovább élsz így, vagy esetleg leírod a problémád és kiderül, hogy könnyen orvosolható.
2012. jan. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Hát így nehéz tanácsot adni. Nekem világ életemben volt macskám, mióta ikreim vannak, azóta is van, sőt, volt hogy befogadtunk pár hétre kutyát, papagájt, csirkét, hörcsögöt, de a macskák mindig maradtak.

Ha viszont nagyon nem akarsz együtt élni vele, még mindig jobb, ha elajándékozod, minthogy kitedd az utcára!

Remélem találsz rendes gazdit! Szurkolok a cicónak!

2012. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én se jövök ki az egyik macskámmal túl jól, de ettől függetlenül eszembe sincs elajándékozni. Volt idő mikor imádott engem, sőt annyira, hogy mikor egyszer fialt szó szerint rajtam kezdte meg a fialást... Aztán ivartalanítottuk a drágámat és sajnos bele estünk abba a pici százalékba, amikor is a macska teljesen kifordul önmagából a műtét után. Nagyon ritkán lehet simogatni, és hogy felvegyem vagy oda bújjak hozzá mint régen, azt meg már el is felejthetem. De eszemben sincs megválni tőle, elfogadom ilyennek, ugyanúgy bejöhet a házban, benn alszik a szobámban, és örülök annak mikor hetente egyszer oda jön hozzám egy percre hogy simogassam. Ettől ő még az enyém, és továbbra is felelősséggel tartozom érte.
2012. jan. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!